"Roma" rungtynių pabaigoje iššvaistė persvarą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate buvo sužaistos likusios 19 turo rungtynės. „Roma“ pačioje rungtynių pabaigoje paleido pergalę iš rankų, „Palermo“ ir „Milan“ šventė pergales, tuo tarpu „Atalanta“ sutriuškino „Livorno“ ekipą.

Christiano Chivu klaida pačioje rungtynių pabaigoje neleido „Roma“ ekipai iškovoti pergalės svečiuose prieš „Messina“. Rungtynės baigėsi rezultatu 1-1.

Svečiai išsiveržė į priekį 39 minutę. Francesco Totti ir Rodrigo Taddei apsikeitė perdavimais ir kamuolys atsidūrė pas brazilą Mancini, kuris žemu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Paneigdami gandus, kad žaidėjai yra susipykę, F.Totti ir Mancini įvartį šventė kartu. „Messina“ žaidėjai buvo įtūžę, kadangi kitame aikštės gale traumuotas gulėjo šios ekipos žaidėjai. Kai kurie sirgaliai netgi įbėgo į aikštę.

Visgi rungtynių pabaigoje, kai jau atrodė kad „Roma“ švęs pergalę, šios komandos gynėjas Christianas Chivu kvailai pargriovė varžovą Arturo Di Napoli ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į svečių vartus. Jį realizavo Alessandro Parisi. Šis žaidėjas spėjo pasižymėti ir raudona kortele, kuomet grubiai pargriovė varžovą Christianą Wilhelmssoną.

„Milan“ taip pat patyrė sunkumų rungtyniaudami prieš varžovus, tačiau sugebėjo namuose įveikti „Reggina“ ekipą rezultatu 3-1.

Jau 6 rungtynių minutę Andrea Pirlo puikiu baudos smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. 35 minutę Clarence`as Seedorfas gavo perdavimą iš komandos draugo Mareko Jankulovskio ir taikliu smūgiu padvigubino skirtumą.

Visgi „Reggina“ sugebėjo įnešti rungtynėse intrigos, kuomet 66 minutę Rolando Bianchi puikiu tolimu smūgiu iš daugiau negu 20 metrų sušvelnino skirtumą tarp komandų. Svečiai puolė atakuoti varžovų vartus, tačiau paliko šiek tiek per daug erdvės gynyboje ir Alberto Gilardino 78 minutę tuo pasinaudojo, permetęs kamuolį per varžovų vartininką Ivaną Pelizzoli.

„Palermo“ taip pat šventė pergalę. Sicilijos klubas namuose 2-0 įveikė „Udinese“ vienuolikę.

„Palermo“ į priekį išsiveržė 32 minutę. Andrea Caracciolo buvo paliktas laisvas svečių baudos aikštelėje ir gavęs perdavimą iš Fabio Simplicio, galva nuginklavo varžovų vartininką. Tai buvo pirmasis italo įvartis po devynerių mėnesių pertraukos.

Šeimininkai pergalę užtvirtino 74 minutę. Eugenio Corini smūgiuotas kamuolys kliudė „Udinese“ gynėją Cesare Natale ir pakeitęs skriejimo kryptį atsidūrė pas Cristianą Zaccardo, kuris galva pelnė antrajį savo komandos įvartį šiose rungtynėse.

Ir toliau nesiseka buvusiam Tomo Danilevičiaus klubui „Livorno“. Šįsyk klubas išvykoje gėdingai rezultatu 1-5 pralaimėjo „Atalanta“ ekipai. Šiose rungtynėse dar kartą puikiai sužaidė „Atalanta“ lyderis Cristiano Doni, pelnęs pirmuosius du rungtynių įvarčius. Tuo tarpu svečių gynėjo Carmine Coppola debiutas naujojoje komandoje nebuvo pats geriausias – 47 minutę jis gavo raudoną kortelę.

„Sampdoria“ rungtynėse su „Fiorentina“ turėjo daugiau šansų įmušti, tačiau jais nepasinaudojo ir rungtynės baigėsi rezultatu 0-0. Florencijos ekipos gretose geltonas korteles gavo Tomas Ujfalusi ir Adrianas Mutu ir tai reiškia, kad abu žaidėjai praleis kito turo rungtynes prieš čempionato lyderius „Inter“.

„Chievo“ buvo atsidūrę besivejančių vaidmenyje, tačiau sugebėjo namuose įveikti ketvirtoje vietoje esančią „Catania“ rezultatu 2-1.

Svečiai į priekį išsiveržė 40 minutę po Lorenzo Stovini įvarčio. Tačiau 58 imnutę Franco Semioli išlygino rezultatą, nuginkluodamas varžovų vartininką. Vos už penkių minučių teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Catania“ vartus ir jį sėkmingai realizavo Sergio Pellissier.

„Cagliari“ minimaliu skirtumu 1-0 namuose įveikė čempionato autsaiderį „Ascoli“. Šeimininkams pergalę lėmė 15 minutę įvartis, pelnytas Davido Suazo nuo 11 metrų atžymos.

Paskutinėse turo rungtynėse ir kitas sostinės klubas sugebėjo paleisti pergalę iš rankų rungtynių pabaigoje. "Lazio" namų stadione sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Siena".

Romos klubas pirmavo po 60 minutę pelnyto Tommaso Rocchi įvarčio, tačiau 87 minutę rezultatą išlygino svečių žaidėjas Francesco Cozza.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„%c00214“ 1 – 1 „%c00028“
39` [0 – 1] Amantino Mancini
90` [1 – 1] Alessandro Parisi (11m)

90` iš aikštės išvarytas Alessandro Parisi („Messina“)

„%c00062“ 3 – 1 „%c00081“
6` [1 – 0] Andrea Pirlo
35` [2 – 0] Clarence Seedorf
66` [2 – 1] Rolando Bianchi
78` [3 – 1] Alberto Gilardino

„%c00200“ 2 – 0 „%c00063“
32` [1 – 0] Andrea Caracciolo
75` [2 – 0] Cristian Zaccardo

„%c00215“ 5 – 1 „%c00213“
38` [1 – 0] Cristiano Doni
45` [2 – 0] Cristiano Doni
52` [2 – 1] Marc Pfertzel
57` [3 – 1] Massimo Donati
66` [4 – 1] Luca Ariatti
90` [5 – 1] Nicola Ventola

47` iš aikštės išvarytas Carmine Coppola („Livorno“)

„%c00070“ 0 – 0 „%c00143“

„%c00068“ 2 – 1 „%c00318“
40` [0 – 1] Lorenzo Stovini
58` [1 – 1] Franco Semioli
63` [2 – 1] Sergio Pellissier (11m)

„%c00216“ 1 – 0 „%c00262“
15` [1 – 0] David Suazo

„%c00019“ 1 - 1 „%c00080“
60` [1 - 0] Tommaso Rocchi
87` [1 - 1] Francesco Cozza