„Roma“ patyrė gėdingą pralaimėjimą išvykoje, „Juventus“ triumfavo miesto derbyje © AFP nuotr.

„Serie A“ pirmenybėse antradienį buvo sužaistos dar dvi rungtynės.

„Roma“ išvykoje prieš lygos autsaiderius „Cremonese“ patyrė gėdingą pralaimėjimą rezultatu 1:2.

Pirmąją pergalę per 26 metus varžovams padovanojusi „Roma“ 17-ąją minutę jau atsilikinėjo 0:1. Gražų įvartį pelnė Frankas Tsadjout.

Antrojo kėlinio pradžioje už ginčus su teisėju buvo išvarytas Jose Mourinho. Visgi 71-ąją minutę svečiai išlygino rezultatą po Leonardo Spinazzola.

83 min. Danielis Ciofani išplėšė „Cremonese“ ekipai pergalę po tikslaus 11 m baudinio.

Kitose rungtynėse „Juventus“ 4:2 įveikė „Torino“ ekipą.

„Senoji senjora“ miesto derbyje triumfavo po Juano Cuadrado, Danilo, Bremerio ir Adrieno Rabiot įvarčių.

„Torino“ šiose rungtynėse vertėsi be Gvido Gineičio, kuris prieš tai dviejose rungtynėse iš eilės pasirodė aikštėje.