„Roma“ paskutinėmis akimirkomis palaužė dešimtyje likusią „Hellas“ ekipą © AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse „AS Roma“ išvykoje turėjo vargo, tačiau rezultatu 3:1 palaužė Veronos „Hellas“ ekipą.

Šeimininkai šiame mače į priekį išsiveržė pirmieji. 27 minutę Pawelas Dawidowidczius atrado savo progą baudos aikštelėje ir išvedė pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Tačiau, „Hellas“ ekipos įvarčio autorius atliko itin grubią pražangą ir už 36 minutę prieš save išvydo raudoną kortelę.

Tuo pasinaudoję Jose Mourinho auklėtiniai išlygino rezultatą 45+1 minutę. Laiku ir vietoje atsidūręs Nicolo Zaniolo pelnė nukreipė kamuolį į vartus.

Antroje rungtynių pusėje „Roma“ sunkiai rezgė atakas, tačiau paskutinėmis mačo akimirkomis svečiams pergalę nukalė po keitimo pasirodę žaidėjai.

88 minutę puikiu šūviu savo komandą į priekį išvedė Cristianas Volpato, o 90+2 minutę po Cristiano Volpato perdavimo pergalę įtvirtino technišku smūgiu oponentų vartininką nuginklavęs Stephanas El Shaarawy.

Po šio mačo „AS Roma“ kyla į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją, tašku lenkdami atitinkamai penktoje ir šeštoje vietoje esančias „Lazio“ ir „Inter“ ekipas.