"Roma" nusileido "Torino", "Inter" prarado taškus prieš "Bologna", "Milan" sužaidė lygiosiomis su "Fiorentina" (VIDEO)

Pasibaigė šeštasis "Serie A" turas. Pirmajame sekmadienio mače susitiko "Torino" bei "Roma" futbolininkai.

Rungtynių favorite buvo laikyta sostinės komanda, tačiau varžovai sugebėjo pasižymėti jau aštuntąją minutę, kuomet po Joelo Obi perdavimo įvartį galva pelnė Andrea Belotti.

Nepaisant to, kad "giallorossi" aikštės šeimininkus spaudė, 53-ąją minutę Iago Falque stojo mušti 11 metrų baudinio ir jį sėkmingai realizavo. Tą patį po kelių minučių padarė ir svečių kapitonas Francesco Totti, bet Turino ekipos pergalę kiek vėliau įtvirtino tas pats Falque.

Sostinės futbolininkų pralaimėjimas į priekį leido pabėgti lygoje pirmaujantiems Turino "Juventus" bei "Napoli" klubams.

Be to, į trečiąją vietą pakilo Milano "Inter". Tiesa, dvikovoje su "Bologna" Franko De Boero auklėtiniai iškovojo tik vieną tašką.

Į 14-ąją minutę Mattia Destro pelnytą įvartį tiksliai atsakyti sugebėjo tik po Antonio Candrevos perdavimo pasižymėjęs Ivanas Perišičius, taigi, mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Vakarinėje akistatoje tarp Florencijos "Fiorentina" ir "Milan" futbolininkų įvarčių pelnyta nebuvo. Nors mačas klostėsi atkakliai, komandoms progų realizuoti nepavyko.

Realiausią šansą pirmojo kėlinio viduryje pasižymėti turėjo "Violos" snaiperis Josipas Iličičius, po Davide'o Calabrios pražangos prieš Borją Valero stojęs prie 11 metrų žymos. Visgi, jis pataikė į virpstą.

Po lygiųjų "Milan" užima šeštąją poziciją, "Fiorentina" - tik 12-ąją.

"Torino" 3 - 1 "Roma"
[1-0] 8' Andrea Belotti
[2-0] 53' Iago Falque (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 55' Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)
[3-1] 65' Iago Falque

"Genoa" 1 - 1 "Pescara"
[1-0] 47' Giovanni Simeone
74' Edenilson ("Genoa") pašalintas iš aikštės
79' Goran Pandev ("Genoa") pašalintas iš aikštės

"Fiorentina" 0 - 0 "Milan"
23' Josip Iličič ("Fiorentina") nerealizavo 11 metrų baudinio