"Roma" lygiąsias išplėšė F. Totti, "Juvė" laimėjo, o C. Brocchi debiutas su "Milan" buvo sėkmingas (VIDEO)

Italijos futbolo sirgaliai šiandien išvydo dar penkias "Serie A" pirmenybių dvikovas.

Anksčiausioje trečiąją vietą užimantys "Roma" futbolininkai žaidė prieš Bergamo "Atalanta". Jau pirmojo kėlinio viduryje juos į priekį išvedė gynėjas Lucas Digne, o dar po kelių minučių persvarą padvigubino Radja Nainggolanas.

Atrodė, jog viskas baigsis lengva "giallorossi" pergale, tačiau varžovų gretose jau 33-ąją minutę rezultatą sušvelnino Marco D'Alessandro, o neilgai trukus jį išlygino Marco Borriello.

Po pertraukos tas pats Borriello "Atalanta" ekipai netgi suteikė pranašumą, bet galiausiai sostinės klubui tašką išplėšti pavyko, kuomet pasižymėjo po keitimo pasirodęs legendinis veteranas Francesco Totti.

Čempionų titulą ginantis Turino "Juventus" artėja prie dar vienos Scudetto. Šįkart Massimiliano Allegri auklėtiniai 4-0 sutriuškino iškritimo zonoje esančią "Palermo" vienuolikę.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Sami Khedira, Paulis Pogba, Juanas Cuadrado bei Simone Padoinas, o du rezultatyvius perdavimus atliko Alvaro Morata. Ši pergalė leidžia antrąją vietą užimantį "Napoli" lenkti jau devyniais taškais.

Tuo tarpu Florencijos "Fiorentina" neketina paleisti Milano "Inter" ir rezultatu 3-1 įveikė pajėgų "Sassuolo" klubą.

Vakariniame mače debiutavo naujasis "Milan" strategas Cristianas Brocchi. Jo vadovaujamiems "rossoneri" svečiuose pavykti Genujos "Sampdoria", taigi, trenerio startas pavyko puikiai.

Vienintelį susitikimo įvartį, padėjusį "madų sostinės" komandai išsaugoti bent minimalias viltis pakovoti dėl vietos UEFA Europos lygoje, antrojo kėlinio viduryje pelnė Carlosas Bacca.

[2-1] 57’ Josip Iličič
[3-1] 84’ Andrea Consigli (į savus vartus)

“Udinese” 0 – 0 “Chievo”
77’ Felipe (“Udinese”) pašalintas iš aikštės
85’ Riccardo Meggiorini “Chievo” pašalintas iš aikštės

"Lazio" 2 - 0 “Empoli”
[1-0] 7' Antonio Candreva (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 44' Ogenyi Onazi

"Sampdoria" 0 - 1 "Milan"
[0-1] 71' Carlos Bacca