„Roma“ išvykoje palaužė „Sampdoria“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Roma“ išvykoje rezultatu 1:0 įveikė „Sampdoria“ komandos futbolininkus.

Jose Mourinho auklėtiniai turėjo pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir 27 minutę sugebęjo jį paversti įvarčiu. Kamuolys palankiai atšoko Henrikhui Mkhitaryanui ir pastarasis iš artimo atstumo nepaliko šansų oponentų vartininkui.

„Roma“ turėjo puikią progą padvigubinti rezultatą kėlinio pabaigoje, tačiau Tammy Abrahamo smūgis iš artimo nuotolio skriejo šalia vartų.

Antrame kėlinyje abi komandos nesukūrė itin pavojingų momentų ir „Roma“ iškovojo itin svarbią pergalę.

Po šių rungtynių Mourinho auklėtiniai kyla į penktąją turnyrinės lentelės poziciją, dviem taškais lenkdami artimiausius persekiotojus „Lazio“. Nuo ketvirtoje vietoje esančio „Juventus“ juos skiria 5 taškai.