„Roma“ dramatiškai iškovojo sau kelialapį į kito sezono Europos lygą © PA nuotr.

Paskutiniame ir lemiamame „Serie A“ ture netruko dramos. „Roma“ per plauką namuose rezultatu 2:1 palaužė „Spezia“ futbolininkus ir užsitikrino kelialapį į kito sezono Europos lygą.

„Spezia“ susitikimą pradėjo Jose Mourinho auklėtinius pavaišindami „šaltu dušu“. 6 minutę svečius į priekį išvedė Dimitrios Nikolaou.

„Roma“ išlygino rezultatą po 43 minutę pelnyto Nicola Zalewskio įvarčio. Visgi, paraleliai vykusiame susitikime „Juventus“ pasiekė minimalią pergalę, o tai reiškė, kad Jose Mourinho kariauna privalėjo laimėti prieš „Spezia“ norint užsitikrinti vietą kito sezono Europos lygoje.

Pergalingas įvartis buvo pasiektas, tačiau jo reikėjo laukti iki 89 minutės. Paulo Dybala realizavo 11 metrų baudinį, o „Spezia“ mačo pabaigoje nebesugebėjo rasti savyje jėgų išlyginti rezultatą.

Šis rezultatas taip pat reiškia, kad Turino „Juventus“ finišavo septintoje vietoje ir kitą sezoną žais Konferencijų lygoje.