Rodri apie darbą su Simeone ir Guardiola: "Skirtingos filosofijos, tačiau abu yra nugalėtojai"

Šią vasarą į "Manchester CIty" komandą sparnus pakėlęs Ispanijos rinktinės saugas Rodri papasakojo apie treniruočių ypatumus dirbant su Pepu Guardiola ir Diego Simeone.

Rodri praėjusį sezoną rungtyniavo Madrido "Atletico" ekipoje ir turėjo progą iš arčiau pažinti argentiniečio filosofija.

"Labai skirtingos filosofijos", – apie darbą su P. Guardiolos ir D. Simeone pasisakė Rodri.

"Abu treneriai turi skirtingą žaidimo viziją ir skirtingas treniruočių programas, tačiau abu yra nugalėtojai", – pareiškė ispanas.

Paklaustas, ar P. Guardiola buvo pagrindinė priežastis, kodėl jis pasirinko atvykti į "Man City", Rodri atsakė: "Negaliu pasakyti. Manau, kad labiau dėl viso projekto, nors, žinoma, esu laimingas galėdamas dirbti su juo. Jis man labai padeda ir tikimės, kad galėsime sukurti kažką ypatingo su šia komanda."

Kalbėdamas apie savo žaidimą Rodri neslėpė, kad "Man City" komandoje jam teko susidurti su naujais iššūkiais.

"Pirmiausia, sužinojau daugiau apie save kaip žaidėjas. Treneris vieną dieną manęs paprašė žaisti vidurio gynėjo pozicijoje ir man neliko kito pasirinkimo, kaip stoti į šią poziciją. Prireikia laiko, kol prisitaikai, tačiau manau, kad dėl savo fizinių ir techninių savybių su naujomis užduotimis susitvarkiau neblogai.

Vidurio gynėjo pozicija yra labai panaši į saugų "pivotą", tik gal kiek subtilesnė. Manau, kad per tam tikrą laiką galėčiau geriau įsipaišyti į šią poziciją", – pridūrė atraminis saugas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
 • Blue blood

  Didziausia itaka kam buvo money money !!!!!!!!!!

  • +3
 • Blue blood

  Didziausia itaka kam buvo money money !!!!!!!!!!

  • +3
 • Blue blood

  Didziausia itaka kam buvo money money !!!!!!!!!!

  • +3

Kitos naujienos