Robinho gresia ilgam atsidurti belangėje

Brazilijos moterų, šeimos ir žmogaus teisių ministrė Damares Alves reikalauja pasodinti į kalėjimą buvusį „Real“, „Milan“ ir „Manchester City“ puolėją Robinho, rašo lrytas.lt

„Nieko nelaukiant – kalėjimas, neturiu daugiau ką pasakyti. Apeliacija dar įmanoma. Kalėjimas. Nė vienam prievartautojui negalima ploti. Vaikinas nori grįžti į aikštę, kad suvaidintų herojų“, – cituoja ministrę portalas globo.

Spalio 10 dieną 36-erių Robinho persikėlė iš Turkijos, kur žaidė vieną sezoną, į gimtinę bei pasirašė sutartį su „Santos“ ekipa, kurioje ir pradėjo savo karjerą. Jis sutiko per mėnesį gauti vos 270 JAV dolerių atlygį, tuo būdu siekdamas padėti klubui suvaldyti finansinę krizę.

Tačiau jau po 6 dienų „Santos“ sustabdė kontrakto galiojimą teigdamas, kad tokiu būdu jau jis padeda futbolininkui pasirengti teismams Italijoje, kur jis yra kaltinamas grupiniu išprievartavimu.

2017-siais Milano teismas pripažino tuomet 33 metų brazilą ir dar penkis iš Brazilijos kilusius asmenis kaltais dėl grupinio išprievartavimo, o auka buvo 22-ejų albanė. Nusikaltimas įvyko 2013 metų sausio 23 dieną. Robinho kaltės nepripažino ir teigė apskųsiąs sprendimą. Rudenį italų teismas skyrė Robinho 9 metų bausmę kalėjime, o sportininkas dar bando ieškoti laimės apeliaciniame teisme.

Straipsnio įvertinimas: 0 3
 • Blue blood

  Ir stai koks liudnas saulelydis sio visuomet perspektyvaus

  • 0
 • Blue blood

  Ir stai koks liudnas saulelydis sio visuomet perspektyvaus

  • 0
 • Blue blood

  Ir stai koks liudnas saulelydis sio visuomet perspektyvaus

  • 0

Kitos naujienos