R.Lukaku atsidūrė "Wolfsburg" klubo akiratyje

Vokiečių "Wolfsburg" ekipa nusitaikė į Londono "Chelsea" klubui priklausantį Belgijos rinktinės puolėją Romelu Lukaku.

Pastaruosius du sezonus futbolininkas buvo nuomojamas kitiems Anglijos "Premier" lygos klubams, o įsibėgėjus kalboms, jog Jose Mourinho nori įsigyti dar vieną puolėją, R.Lukaku ateitis "aristokratų" gretose išlieka neaiški.

Šia situacija sieks pasinaudoti 5-ąją vietą "Bundesliga" pirmenybėse praėjusį sezoną užėmęs "Wolfsburg" klubas, tik 1 tašku atsilikęs nuo 4-ąją vietą užėmusios Lėverkuzeno "Bayer" ekipos ir praradęs galimybę patekti į UEFA Čempionų lygos turnyrą.

Komandos generalinis direktorius Klausas Allofsas patvirtino, jog vasarą ieškos puolėjo, kuriuo galėtų sustiprinti ekipą ir R.Lukaku - vienas iš galimų kandidatų persikelti į "Wolfsburg" gretas.

21-erių metų futbolininkas 2011 m. į "Chelsea" persikėlė iš Briuselio "Anderlecht" klubo. Tada "aristokratai" už jį paklojo 22 mln. eurų sumą, tačiau vietos pagrindinėje komandoje belgui ligi šiol neatsirado.

Pastarąjį sezoną R.Lukaku praleido Liverpulio "Everton" gretose, kur futbolininkas sužaidė 36 mačus, per kuriuos pasižymėjo 15 kartų.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...