„Riterių“ gynybos grandyje įvyko rokiruotė © E. Žaldario nuotr.

Praėjusią savaitę į Lietuvą atvykęs 26-erių vidurio gynėjas iš Brazilijos Joao Williamas pasirašė sutartį su Vilniaus „Riteriais“ bei tokiu būdu sustiprino dėl traumų išretintą gynėjų liniją. Komandos naujokas turėtų debiutuoti jau šio savaitgalio rungtynėse.

„Pakankamai ilgai ieškojome centro gynėjo, galinčio sustiprinti mūsų komandą. Joao turi patirties Europoje, yra tvirtas, galingas, todėl tikime, kad geru žaidimu prisidės prie komandinių veiksmų gynyboje“, – apie naujoką kalbėjo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pats futbolininkas karjerą pradėjo gimtinėje, o pirmąja stotele užsienyje tapo „Rukh“ klubas iš Baltarusijos. Vėliau turėjo sekti etapas Ukrainos „Ingulets“ klube, tačiau prasidėjęs karas neleido to padaryti. J. Williamas buvo išnuomuotas Minsko „Dinamo“ ekipai, kurioje jis praleido iki birželio pabaigos. Lietuva gynėjui taps trečiąja užsienio šalimi karjeroje.

„Pirmieji įspūdžiai – nuostabūs. Jūsų šalis labai graži, žmonės klube priėmė labai šiltai, tad liko tik kuo greičiau pritapti prie komandos, įgyti geriausią sportinę formą ir padėti „Riteriams“ siekti tikslų. Esu laimingas galėdamas būti čia“, – sakė komandos naujokas.

Artimiausias rungtynes „Riteriai“ žais rytoj 18:00 valandą Gargžduose prieš „Bangą“.

***

Legionierius iš Bulgarijos Plamenas Dimovas „Riteriams“ nebeatstovaus. Po paskutinių „Optibet A lygos“ rungtynių, motyvuodamas šeimyninėmis aplinkybėmis, gynėjas paprašė nutraukti sutartį.

„Plamenas šį sezoną buvo labai svarbi mūsų komandos dalis, todėl tikrai gaila jo netekti. Vis tik, kaip klubas, turime gerbti žaidėjo pasirinkimą, todėl jo prašymą patenkinome“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

P. Dimovui palikus komandą, gynėjų skaičius joje nesumažėjo, nes prie ekipos prisijungė brazilas Joao Williamas. Anot T. Simaičio, bus ieškoma pamaina ir P. Dimovui.

Artimiausias rungtynes „Optibet A lygoje“ „Riteriai“ žais jau šįvakar Gargžduose prieš „Bangą“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos