„Riteriai“ sutriuškino „Sūduvą“, tačiau liko paskutinėje vietoje © fkriteriai.lt nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Riteriai“ sužaidė paskutiniąsias sezono rungtynes. 36-ajame „Optibet A lygos֧“ ture „Sūduva“ 0:3 nusileido sostinės „Riteriams“.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai – pirmoji standartinė situacija prie marijampoliečių vartų baigėsi Nicola Popovičiaus įvarčiu.

Pirmojo kėlinio pabaigoje auksinį šansą turėjo „Sūduva“ – Aivaro Emsio smūgį atrėmė vartininkas Armantas Vitkauskas, o prie kamuolio suskubęs Ibrahimas Olaosebikanas smūgiavo virš vartų.

Jau pirmosios antrojo kėlinio atakos metu pavojingai smūgiavo sūduviečių saugas Dariušas Stankevičius, tačiau ir vėl vilniečius gelbėjo vartininkas.

65-ąją minutę po Colino Odutayo perdavimo kamuolį į Giedriaus Zenkevičiaus ginamus vartus pasiuntė Rokas Filipavičius bei padvigubino „Riterių“ persvarą.

83-iąją minutę jau R. Filipavičius asistavo C. Odutayo, o pastarasis pasiuntė kamuolį į marijampoliečių vartų tinklą jau trečią kartą šios dienos rungtynėse.

„Sūduva“ su 35 taškais čempionatą baigė septinta, o specialisto iš Portugalijos Matthew Silvos auklėtinių pergalė Marijampolėje neišgelbėjo, „Riteriai“ – paskutiniai.