„Riteriai“ pristatė naująjį strategą © JumpStory nuotr.

Naujajame „Optibet A lygos“ sezone Vilniaus „Riterius“ treniruos buvęs Švedijos, Norvegijos ir Farerų Salų įvairių klubų vyriausiasis treneris Glennas Stahlis. Specialistas su savo naujaisiais auklėtiniais turėjo progą susipažinti per pergalingai pasibaigusias pirmąsias kontrolines rungtynes prieš „Kauno Žalgirį“.

„Glennas mūsų klube lankėsi praėjusią vasarą. Tuo metu nepavyko rasti sprendimo kartu, tačiau visą šį laiką su treneriu palaikėme ryšį. Šį tarpsezonį, atsiradus galimybei prisijungti prie mūsų, atnaujinome derybas ir džiaugiamės, kad jos buvo sėkmingos.

Glennas turi aiškią žaidimo viziją, kuri visiškai sutampa su „Riterių“ klubo. Tikime, kad jis kartu su visu trenerių štabu mūsų pagrindinę komandą ves į pergales“, – sprendimą komentavo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Po pergalingo mačo treneris neslėpė pasitenkinimo „Riterių“ žaidimu. Maža to, jis pažadėjo, kad antrose kontrolinėse rungtynėse vaizdas bus dar geresnis.

„Man labai patiko, kad rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“ „Riteriai“ demonstravo ypatingą aistrą, energiją ir norą. Šiuos dalykus turime nusinešti ir į būsimas rungtynes, ir į būsimą sezoną.

Be abejo, ateinant į tokią komandą, jaučiamas didžiulis spaudimas, tačiau mano karjeroje kitaip nebūna. Jei nėra spaudimo iš išorės, jį susikuriu pats.

Praėjusiame sezone komanda turėjo problemų su aštrumo kūrimu puolime bei progų išpildymu. Noriu, kad tai nepasikartotų, todėl ties šiais dalykais dirbsiu nuo pirmos savo treniruotės“, – sakė G. Stahlis.

Prie savo naujųjų auklėtinių specialistas iš Švedijos prisijungė ketvirtadienį, o šį šeštadienį jau laukia kontrolinė dvikova prieš FA „Šiauliai“.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos