„Riteriai“ palaužė „Jonavą“ © alyga.lt nuotr.

Šeštadienį „Optibet A lygoje“ buvo sužaistos dar vienerios 25-ojo turo rungtynės. Įvarčiu atsilikinėję Vilniaus „Riteriai“ namuose atsitiesė prieš „Jonavą“ ir šventė pergalę 2:1 (0:1).

Dvikovoje sėkmingai startavo jonaviečiai. 12 minutę jie išprovokavo šeimininkų klaidą savo aikštės pusėje, o sėkmingą reidą į baudos aikštelę atlikęs Artiomas Radčenko atliko patogų perdavimą Tadui Eliošiui, kuris užtikrintu smūgiu išvedė autsaiderius į priekį.

„Riteriai“ po praleisto įvarčio bandė atstatyti pusiausvyrą, bet jiems stigo efektyvumo paskutinėje atakos fazėje. 38 minutę Valdemaras Borovskis turėjo vieną realiausių progų, bet jo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Po pertraukos „Jonavos“ gynyba pradėjo trūkinėti, o vilniečiai savo progas realizavo. 52 minutę Gytis Paulauskas pasinaudojo tuo, kad vartininkas atmušė Roko Filipavičiaus smūgiuotą kamuolį priešais save ir smeigė tikslų smūgį į vartus.

Suveikė ir „Riterių“ trenerio Pablo Villaro atlikti keitimai. 65 minutę po Valdemaro Borovskio perdavimo, Matas Ramanauskas atšokusį kamuolį pasiuntė į vartus. Saugas paskutinį kartą įvartį buvo pelnęs  antrajame ture.

„Jonava“ metė nemažas pajėgas į puolimą paskutinėje rungtynių atkarpoje, bet šeimininkų gynyba neklydo ir išlaikė svarbų rezultatą. „Riterius“ (44 tšk.) ši pergalė bent laikinai pakėlė į ketvirtą vietą. Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrusi „Jonava“ rikiuojasi paskutinėje pozicijoje.