„Riteriai“ nutraukė pralaimėjimų A lygoje seriją © alyga.lt nuotr.

Dėl vietų tarptautiniame fronte kovojantys Vilniaus „Riteriai“ „Optibet A lygoje“ nutraukė trijų pralaimėjimų ruožą.

Pablo Villaro kariauna svečiuose po atkaklios kovos 24-ojo turo dvikovoje 1:0 (1:0)

Pirmasis kėlinys neišsiskyrė pavojingų epizodų gausa. 20-ąją minutę Ernestas Stočkūnas surengė reidą ir surado Robertą Vėževičių – šio smūgį iš geros padėties atrėmė Armantas Vitkauskas.

Sostinės ekipai į priekį pavyko išsiveržti 27-ąją minutę: Artūras Dolžnikovas surado į baudos aikštelę įkirtusį Dejaną Miličevičių ir serbas taikliai mušė pažeme.

Po beveik 10 minučių į rikiuotę grįžęs Aleksandras Levšinas baudos aikštelėje išprovokavo Karolio Pliuškio pražangą, bet jau net baudinį šiame sezone atrėmė Mantas Bertašius – Roko Filipavičiaus smūgis buvo neutralizuotas.

Antrame kėlinyje „Banga“ turėjo du dėkingus šansus išlyginti rezultatą – jų metu nusisuko sėkmė. Po pakelto kampinio Vaidas Paulauskas nukreipė kamuolį į skersinį, Ričardo Šveikausko šūvis sudrebino vartų virpstą.

„Riteriai“ keletą sykių aštriai priartėdavo prie baudos aikštelės, tiesa, grėsmingiausia situacija buvo stiprus ir pro šalį skriejęs Nikola Eskičiaus bandymas. Vilniaus klubo gretose „Optibet A lygoje“ debiutavo 18-metis Esmilis Kaušinis.