Rinktinės mačą prieš Farerų Salas sirgaliai galės stebėti nemokamai © lff.lt nuotr.

Rugsėjo 22 dieną Vilniaus LFF stadione Lietuvos vyrų rinktinė UEFA Tautų lygos rungtynėse susitiks su Farerų Salų komanda, o Lietuvos futbolo federacija kartu su partneriu dovanoja sirgaliams nemokamą patekimą į rungtynes.

Lietuvos futbolo federacija, bendradarbiaudama su partneriu, draudimo kompanija „Balcia Insurance“, praneša apie galimybę rugsėjo 22 dienos rungtynes stebėti nemokamai.

„Labai džiaugiamės susitarę su „Balcia Insurance“ ir jų entuziazmu bei noru prisidėti prie Lietuvos futbolo. Esame dėkingi šiai kompanijai už jų prisidėjimą prie šių rungtynių ir visi kartu tikėsimės pozityvaus rezultato“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Pasak „Balcia Insurance“ SE Lietuvos filialo direktoriaus Arturo Senčenko, ši iniciatyva atspindi pačios kompanijos vertybes ir teikiamų paslaugų fokusą: „Džiaugiamės Lietuvos futbolo bendruomenei galėdami padovanoti galimybę nemokamai apsilankyti nacionalinės rinktinės rungtynėse – tai puiki proga gyvai išvysti geriausius Lietuvos futbolininkus, pajausti puikią futbolo stadione kuriamą atmosferą ir tiems, kurie galbūt ne visada gali sau leisti įsigyti bilietą ir atvykti į tokio lygio rungtynes. Visa „Balcia Insurance“ komanda tiki futbolo augimu ir tobulėjimu Lietuvoje ir linki rinktinei bei jos naujajam treneriui pergalių tiek rungtynėse su Farerų salomis, tiek ir ateityje. Kviečiu visiems drauge pasimėgauti futbolo švente“.

„Balcia Insurance“ – draudimo kompanija, dešimtmečius, žingsnis po žingsnio kūrusi savo sėkmės istoriją. 

Dėl savo lankstaus požiūrio kompanija greitai reaguoja į konkrečius kiekvienos rinkos poreikius, siūlydama ne gyvybės draudimo produktus ir paslaugas, pritaikytus skirtingam žmonių gyvenimo būdui bei poreikiams.

Kompanija siūlo įvairias draudimo paslaugas, tarp kurių – ir draudimo paketai vaikams iki 17 metų, skirti aktyviai sportuojantiems vaikams, užtikrinantys finansinį saugumą ir paramą netikėto kūno sužalojimo ar ligos atveju. Tiek draudimo kaina, tiek pačios draudimo sąlygos yra prieinamos kiekvienam.

Sirgaliams, kurie savo bilietus jau įsigijo, pinigai bus grąžinti, o jų bilietų vietos stadione galios ir toliau. Atsiimti savo nemokamus kvietimus galite jau dabar, paspaudę čia.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos