Rimto pasipriešinimo nesulaukusi „Man United“ ekipa svečiuose įveikė „Tottenham“ © REUTERS nuotr.

Prieš 6 dienas „Manchester United“ namuose patyrė labai rimtą pažeminimą namuose, kur nusileido „Liverpool“ komandai 0:5, tačiau po 6 dienų reabilitavosi ir, galima sakyti, panašų pažeminimą išrašė „Tottenham“ ekipai.

„Manchester United“ svečiuose 3:0 sutriuškino Londono „Tottenham“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje „pentinai“ dar bandė daugiau atakuoti, buvo agresyvesni, tačiau rimtas lūžis rungtynėse įvyko 39-ąją minutę, kai pasižymėjo Cristiano Ronaldo po Bruno Fernandeso perdavimo.

Antrajame kėlinyje C. Ronaldo dar išrašė rezultatyvų perdavimą Edinsonui Cavani. Po šio įvarčio „Tottenham“ pastangos puolime buvo per mažos, kad šeimininkams pavyktų kažką susikurti.

Galiausiai, tašką rungtynėse 86-ąją minutę padėjo Marcusas Rashfordas, kai rado daug erdvės „Tottenham“ gynyboje ir nuginklavo Hugo Llorisą.

Po šios pergalės „Man Utd“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras gali kiek lengviau atsikvėpti. Tuo tarpu, apie Nuno Espirito Santo ateitį „Tottenham“ klube bus vis labiau kalbama.