Rijkaardas: "Espanyol" žaidžia gražiau už "Chelsea" © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionato lyderės "%c00006" vyriausiasis treneris olandas Frankas Rijkaardas tęsia žodžių karą su savo Čempionų Lygos aštuntfinalio priešininkais Londono "%c00042".

Šis įvairių komentarų bei replikų karas tarp abiejų stipriausiomis Europoje šiuo metu laikomų ekipų prasidėjo dar likus savaitei iki praėjusio trečiadienio Čempionų Lygos dvikovos, kurią rezultatu 2-1 laimėjo "Barcelona".

Ypač daug alyvos į ugnį įpylė "Chelsea" treneris Jose Mourinho, pareiškęs, kad matė Rijkaardą per rungtynių pertrauką Barselonoje įeinantį į rungtynių teisėjo Anderso Frisko persirengimo kambarį ir pridūrė, kad raudona kortelė, parodyta Londono klubo puolėjui Didierui Drogba, jo nei kiek nenustebino.

Katalonų treneris neliko skolingas Mourinho, kuris šiame žodžių kare buvo pasakęs esąs daug geresnis treneris už olandą, ir pareiškė, kad antradienio Ispanijos čempionato priešininkai, šeštoje turnyrinės lentelės vietoje šiuo metu esantys Barselonos "Espanyol" futbolininkai žaidžia daug gražesnį ir brandesnį futbolą už "Chelsea".

"Jie ("Espanyol" - aut. past.) žaidžia daug gražesnį akiai futbolą ir turi didesnį norą nugalėti, - kalbėjo Rijkaardas. - Šiuo atžvilgiu jie pranašesni už Londono klubą".