R.Garastas Gibraltare: „Atvažiavome neleisti jiems daryti to, ką jie gali“

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai ketvirtadienį Gibraltaro „Victoria“ stadione pradės savo kelionę UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje. Pirmojo etapo rungtynėse žalgiriečiams iššūkį mes Gibraltaro vicečempionas FC „Europa“ klubas.

Trečiadienį Kauno ekipa iš Vilniaus oro uosto išskrido į Malagos miestą Ispanijoje, apsigyveno netoli Gibraltaro, o vakare jau šioje šalyje surengė treniruotę.

Dvikova ketvirtadienį vakare prasidės 21 valandą Lietuvos laiku, o tiesioginė rungtynių transliacija turėtų būti pasiekiama „Europa“ klubo Facebook paskyroje.

Prieš artėjančias rungtynes apie kelionę, nesėkmingą komandos ruožą vietiniame fronte, komandos naujokus ir būsimus varžovus Žalgiris.lt papasakojo komandos strategas Rokas Garastas.

Į užsienį žalgiriečiai išvyko po nenusisekusių rungtynių Kėdainiuose. Anksti praleidę įvartį kauniečiai turėjo tenkintis lygiosiomis su „Nevėžiu“ ir dabar nėra laimėję ketverių rungtynių iš eilės.

„Į tas rungtynes galime pažiūrėti dviprasmiškai, bet pažiūrėsime iš motyvacinės pusės. Jeigu nutinka tokie dalykai ir tu tinkamai sureaguoji, tai gali būti ir papildoma koncentracija, disciplina ir energija. Tai mus palietė, supurtė ir paruošė artėjančioms kovoms. Galvoju, kad tas mums išėjo į teigiamą pusę, kadangi visi suprantame, kad taip neturėtų būti. Manau, kad tai mus mobilizuos“, – pasakojo ekipos treneris.

Prieš pat tarptautines kovas „Kauno Žalgirio“ klubą papildė trys naujokai – Edvinas Kloniūnas, Yuma Suwa ir Divine’as Naahas.

„Naujokai visada įneša naujų spalvų tiek treniruotėse, tiek pačiame žaidime ar aplinkoje. Labai džiaugiuosi, kad jie čia yra ir puikiai įsiliejo į komandą. Yra labai didelis noras juos kuo greičiau išbandyti rungtynėse ir pamatyti jų sugebėjimus, kuriuos matėme juos stebėdami. Dabar jie kantriai ruošiasi ir laukia galimybės prisidėti prie pergalių“, – apie savo naujus auklėtinius kalbėjo specialistas.

„Europa“ klubas yra daugkartinis Gibraltaro čempionas ir nuolat dalyvauja UEFA turnyruose. Trenerių štabas ir komanda jau susipažino su šiuo klubu ir jo žaidėjais ir į rungtynes išeis su aiškiomis užduotimis.

„Tai tikrai įdomus klubas iš mažos šalies. Buvo įdomu juos stebėti ir analizuoti, jie turi nemažai patyrusių ir kokybiškų žaidėjų, kurie gali nulemti rungtynių baigtį. Matėme kaip dėl aukštų vietų jie kaunasi vietiniame čempionate. Lygiai taip pat ir Europoje – jie kanda visiems, su kuo žaidžia. Disciplinuota komanda, galinti užpulti ir kontroliuoti kamuolį, jeigu leisi tą daryti. Visą tą matėme, esame pasiruošę ir bandysime jiems neleisti to daryti. Čia atvažiavome neleisti jiems daryti to, ką jie gali. Sieksime savo tikslo“, – tikino R.Garastas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos