Rezultatyviose rungtynėse „Athletic Club“ nutraukė „Real Betis“ ekipos pergalių seriją © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Real Betis“ sekmadienio popietę Ispanijoje buvo priversta kapituliuoti svečiuose po ilgo laiko.

„Athletic Club“ komanda nutraukė „Real Betis“ 4 pergalių seriją – baskai namuose triumfavo 3:2.

Pirmieji du mačo įvarčiai krito per 6 minutes: 2-ąją minutę įvartį įmušė „Athletic“ puolėjas Inaki Williamsas, o 6-ąją minutę rezultatą lygino svečių komandos puolėjas Juanmi.

Sekantys įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje – 52-ąją minutę Nabilas Fekiras išvedė „Real Betis“ į priekį, tačiau 72-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo I. Williamsas, o 89-ąją minutę pergalę baskams išplėšė Oscaras de Marcosas.

Po šio rungtynių „Real Betis“ lieka 3 turnyrinės lentelės vietoje, o „Athletic“ pakilo į 9-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse „Granada“ 4:1 įveikė „Mallorca“ ekipą.