Rezultatyvioje „Žalgirių“ dvikovoje triumfavo vilniečiai © JumpStory nuotr.

Lietuvos futbolo A lygoje net penktą pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Žalgiris“.

Vilniečiai 13-ojo turo akistatoje namuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“, kuris pralaimėjo antrą per šią savaitę.

Šeimininkų išpuoliai užklupo kauniečius nepasiruošusius: pavojingai po pakelto kampinio mušė Ivanas Tatomirovičius, netrukus Francis Kyeremeh sukirto kamuolį į virpstą.

24-ąją minutę „Žalgiris“ įrodė savo pranašumą, surengdamas greitą kontrataką. Svečiai prarado kamuolį savo aikštės pusėje, o į baudos aikštelę įsiveržęs Liviu Antalis užtikrintai pasinaudojo savo šansu.

Rumunas džiaugėsi ketvirtuoju taikliu smūgiu šiame sezone.

Po 4 minučių „Kauno Žalgiris“ neteko vieno žaidėjo – Rudinilsonas Silva grubiai pažeidė taisykles prieš Marko Karamarko bei buvo pašalintas iš aikštės. Savo ruožtu nosį susižeidusį kroatą pakeitė Karolis Uzėla.

„Žalgiris“ turėjo gerą šansą padvigubinti rezultatą, tačiau Hugo Videmontas pataikė į virpstą, kitoje aikštės pusėje – Martyno Dapkaus bandymą atrėmė į starto sudėtį po ilgesnės pertraukos grįžęs Edvinas Gertmonas.

Kauniečiai dėka puikaus Deivido Mikelionio žaidimo laikėsi, bet 57-ąją praleido antrą įvartį. Domantas Šimkus atliko perdavimą iš dešinės, o H. Videmontas laimėjo dvikovą prieš varžovą ir tiksliai mušė galva.

71-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ po Emmanuelio Davido atgaivino intriga, tiesa, ji neužtruko – po 4 minučių Richlordo Ennino uždirbtą baudinį realizavo H. Videmontas.

Prancūzas yra įmušęs jau 8 įvarčius ir įsitaisė rezultatyviausių čempionato žaidėjų viršūnėje.

Svečius dar ne kartą gelbėjo D. Mikelionis, kuris buvo geriausias savo komandoje. „Žalgiris“ nepaleido į priekį Marijampolės „Sūduvos“, „Kauno Žalgiris“ – gerokai apsunkino savo galimybes pakovoti dėl pirmų dviejų vietų.