Rezultatyvioje "Valencia" ir "Real Sociedad" dvikovoje - pergalingas S. Zazos įvartis (VIDEO)

Sekmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse baigtas žaisti 6-asis turas, kuriame įvyko paskutinės penkerios rungtynės.

Intriguojanti akistata įvyko San Sebastiane, kur vietos "Real Sociedad" ginklus surėmė su "Valencia". Po itin rezultatyvios kovos, pareikalavusios dviejų raudonų kortelių, pergalę rungtynių pabaigoje iškovojo "šikšnosparniai".

Visą rungtynių laiką virė atkakli kova - pirmieji į priekį įsiveržė "Valencia" futbolininkai, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino "La Real".

Antrajame kėlinyje "Valencia" vėl įgijo įvarčio pranašumą, tačiau 59-ąją minutę Mikelis Oyarzabalas atstatė lygų rezultatą. Kiek vėliau abi komandos neteko po vieną iš žaidėjų, tačiau pranašesni žaisdami dešimtyje buvo "Valencia" futbolininkai - 85-ąją minutę Simone Zaza pasiekė pergalingą įvartį.

"Valencia" savo sąskaitoje turi 12 taškų ir užima ketvirtąją poziciją.

Kitose rungtynėse netikėtą triuškinamą pralaimėjimą prieš Madrido "Getafe" patyrė "Villarreal", o tokiu pačiu rezultatu - 4:0 - "Eibar" ekipą sutriuškino Vigo "Celta".

Likusios dvikovos baigėsi "Leganes" ir Barselonos "Espanyol" klubų pergalėmis.

"Real Sociedad" 2 - 3 "Valencia"
26' [0 - 1] Rodrigo
33' [1 - 1] A. Elustondo
55' [1 - 2] N. Vidal
59' [2 - 2] M. Oyarzabal
85' [2 - 3] S. Zaza
68' E. Zubeldia ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės
79' G. Kondogbia ("Valencia") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10613445" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Espanyol" 4 - 1 "Deportivo"
5' [1 - 0] L. Baptistao
22' [2 - 0] A. Arribas (į savus vartus)
53' [2 - 1] C. Borges
72' [3 - 1] G. Moreno (11 m. baudinys)
90' [4 - 1] G. Moreno

"Getafe" 4 - 0 "Villarreal"
54' [1 - 0] A. Rodriguez
64' [2 - 0] J. Molina
67' [3 - 0] M. Bergara
90+2' [4 - 0] A. Rodriguez

"Eibar" 0 - 4 "Celta"
17' [0 - 1] G. Cabral
23' [0 - 2] S. Gomez
39' [0 - 3] P. Hernandez
72' [0 - 4] D. Wass

"Las Palmas" 0 - 2 "Leganes"
47' [0 - 1] C. Beauvue
90+6' [0 - 2] J. Eraso