Rezultatyvioje "Borussia" ir "Monaco" dvikovoje - prancūzų pergalė (VIDEO)

19 valadą 45 minutės Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje įvyko vakar atidėtos ketvirtfinalio rungtynės.

Dėl sprogdinimų, kurių metu nukentėjo Dortmundo "Borussia" klubo autobusas ir jame buvęs Marcas Bartra, rungtynės buvo perkeltos į šiandien. Rezultatyvioje dvikovoje užfiksuota šeimininkų nesėkmė - "Monaco" rezultatu 2-3 šventė pergalę.

17-ąją minutę į "Borussia" vienuolikės vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau šeimininkams nusišypsojo sėkmė - Fabinho nesugebėjo tiksliai pasiųsti kamuolio nuo 11 metrų žymos.

Vis dėlto "Monaco" netrukus ištaisė komandos draugo klaidą ir jau po dviejų minučių Kylianas Mbappe smūgiu keliu išvedė svečius į priekį. Tiesa, prancūzas buvo akivaizdžioje nuošalėje, kurios rungtynių teisėjas neužfiksavo.

"Borussia" bėdos tęsėsi - 35-ąją minutę apmaudžiai į savus vartus įsispyrė Svenas Benderis, o svečiai iš Prancūzijos jau pirmavo rezultatu 2-0.

Antrajame kėlinyje Thomas Tuchelis nusprendė rizikuoti - vietoj dviejų gynėjų į aikštę metė Christianą Pulisicių ir Nuri Sahiną. Tai davė vaisių ir BVB rungtyniavo kur kas grėsmingiau.

57-ąją minutę šeimininkams galiausiai pavyko pasiekti savo įvartį - Ousmane Dembele iš kelių metrų tiksliai pasiuntė kamuolį į "Monaco" ginamų vartų tinklą.

Dominavęs "Borussia" klubas 79-ąją minutę padarė dar vieną grubią klaidą - "geltonai juodų" gynėjas atidavė kamuolį K. Mbappe, o šis puikiu spurtu dar kartą nuginklavo varžovų vartininką.

Vis dėlto šeimininkai pasiduoti nebuvo linkę ir 84-ąją minutę Shinji Kagawa, išmaudęs varžovų gynėją, vėl sušvelnino komandos atsilikimą iki įvarčio.

Per likusį laiką "Borussia" bandė pasiekti lygiąsias ir sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau "Monaco" sėkmingai apsigynė ir susitikimas baigėsi svečių pergale rezultatu 3-2.

"Borussia" 2 - 3 "Monaco"
19' [0 - 1] K. Mbappe
35' [0 - 2] S. Bender (į savus vartus)
57' [1 - 2] O. Dembele
79' [1 - 3] K. Mbappe
84' [2 - 3] S. Kagawa
17' Fabinho ("Monaco") nerealizavo 11 m. baudinio

Startinės sudėtys:

"Borussia": Bürki, Bender, Dembélé, Guerreiro, Aubameyang, Kagawa, Sokratis, Piszczek, Ginter, Schmelzer, Weigl.

"Monaco": Subasic, Glik, Jemerson, Raggi, Toure, Fabinho, Moutinho, Silva. Lemar, Mbappe, Falcao.

"BORUSSIA" - "MONACO" 2:3

84-ąją minutę Shinji Kagawa pelnė antrąją įvartį šeimininkų gretose

79-ąją minutę Kylianas Mbappe pasinaudoja grubia varžovų klaida ir pelnė trečiąją įvartį

57-ąją minutę Ousmane Dembele švelnina atsilikimą - 1:2