Rezultatyviame mače - "Empoli" pergalė prieš "Bologna"

Šį vakarą sužaistas vienas Italijos čempionato mačas. Bolonijoje susigrūmė vietos "Bologna" bei "Empoli" klubai.

Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė svečiai - 24-ąją minutę persvarą jiems padovanojo tiksliai smūgiavęs Manuelis Pucciarelli. Franco Brienzai vos po 12 minučių pavyko atstatyti pusiausvyrą, tačiau veiksmas pirmajame kėlinyje tuo nesibaigė.

42-ąją minutę dar vieną įvartį "Empoli" ekipai pelnė Massimo Maccarone, o neilgai trukus rezultatą vėl išlygino Mattia Destro.

Penktąjį mačo įvartį sirgaliai išvydo jau 49-ąją minutę, kai dublį į savo sąskaitą įsirašė Maccarone. Tuomet atrodė, jog galima sulaukti itin rezultatyvaus mačo.

Vis dėlto, žiūrovų liūdesiui šis įvartis buvo paskutinis ir persvarą išsaugoję svečiai išsivežė tris taškus. Šie jiems bent iki rytojaus leido pakilti į šeštąją poziciją.

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>