Rezultatyvi diena Bundesligoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos futbolo stadionuose startavo 25-asis Bundesligos turas. Buvo sužaisti septyni susitikimai, per kuriuos įmušti net dvidešimt keturi įvarčiai. Rytoj Gelzenkirchene ginklus surems čempionato lyderiai "Bayern" ir "Schalke" klubai.

Lentelės kaimynų mačas tarp neseniai iš Čempionų lygos iškritusio "Bayer" ir "Hertha" klubų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3-3. Leverkuseno klubas 13-ąją susitikimo minutę jau pirmavo 2-0, bet sostinės ekipa nepalūžo ir įmušę tris įvarčius išsiveržė į priekį. Nuo pralaimėjimo šeimininkus išgelbėjo A.Voroninas, išlyginęs rezultatą iki varžybų pabaigos likus žaisti penkias minutes.

Dar atkaklesnis ir rezultatyvesnis mačas vyko Bielefielde, kur vietos "Arminia" turėjo pripažinti "Hamburger" ekipos pranašumą rezultatu 3-4. Svečių iš uostamiesčio gretose pasižymėjo visas internacionalas: B.Lauthas, bosnis S.Barbarezas, olandas K.Boulahrouzas ir iranietis M.Mahdavikia.

Sėkmingas turas buvo "Wolfsburg" futbolininkams. Jie namuose 1-0 palaužė "Hannover" vienuolikę. Tokiu pat rezultatu "Kaiserslautern" laimėjo prieš "Gladbach". Tuo tarpu po žeminančio pralaimėjimo Čempionų lygos aštunfinalyje dar neatsigavęs "Werder" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Nürnberg" klubu.

Lygos autsaiderių mače tarp "Hansa" ir "Bochum" pergalę rezultatu 3-1 iškovojo šeimininkai. Po pergalės Rostocko klubas pakilo į 16-ąją poziciją. Nuo 15-ios vietos, kuri suteikia teisę ir kitą sezoną žaisti Bundesligoje, "Hansa" atsilieka septyniais taškais.

Šeštadienio varžybų statistika

"%c00101" 3 - 1 "%c00010"
36' [1 - 0] Antonio Di Salvo
49' [2 - 0] Antonio Di Salvo
52' [3 - 0] Rade Prica
70' [3 - 1] Edu

"%c00011" 1 - 0 "%c00088"
6' [1 - 0] Juan Carlos Menseguez

"%c00016" 0 - 0 "%c00209"

"%c00014" 1 - 0 "%c00103"
45' [1 - 0] Halil Altintop

"%c00013" 2 - 3 "%c00208"
7' [1 - 0] Samuel Koejoe
23' [1 - 1] Lars Müller
59' [2 - 1] Zlatan Bajramovic
85' [2 - 2] Marek Mintal
90' [2 - 3] Marek Mintal

"%c00008" 3 - 3 "%c00105"
5' [1 - 0] Robson Ponte
13' [2 - 0] Jörg Butt
24' [2 - 1] Marcelinho
30' [2 - 2] Marcelinho
62' [2 - 3] Andreas Neuendorf
84' [3 - 3] Andrej Voronin

"%c00210" 3 - 4 "%c00024"
2' [0 - 1] Benjamin Lauth
21' [1 - 1] Massimilian Porcello
27' [2 - 1] Fatmir Vata
38' [2 - 2] Sergej Barbarez
43' [2 - 3] Khalid Boulahrouz
71' [2 - 4] Mehdi Mahdavikia
87' [3 - 4] Delron Buckley