Rekordinis D. Vlahovičiaus įvartis „Fiorentinai“ pergalės neatnešė © AP nuotr.

Serbas Dušanas Vlahovičius įmušė dar vieną įvartį „Serie A“ lygoje, tačiau jo atstovaujama „Fiorentina“ ekipa neįveikė „Sassuolo“ ekipos namuose – komandos sužaidė 2:2.

Šiose rungtynėse „Viola“ privalėjo grįžti į rungtynes, kadangi po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0:2 – „Sassuolo“ gretose įvartį įmušė Gianluca Scamacca ir Davide'as Frattesi.

Antrajame kėlinyje rezultatą sušvelnino ir rekordinį įvartį pelnė D. Vlahovičius. Serbas įmušė jau 33 įvartį per kalendorinius metus „Serie A“ pirmenybėse ir susilygino su Cristiano Ronaldo, pagal šį skaičių.

33 įvarčiai per kalendorinius metus – tai „Serie A“ rekordas, kurį kartu su portugalu dabar turi D. Vlahovičius, tačiau dar gali kitose rungtynėse legendinį portugalą ir aplenkti.

Grįžtant prie rungtynių, 61-ąją minutę rezultatą išlygino Lucasas Torreira, tačiau 68-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Fiorentina“ gynėjas Cristiano Biraghi.

Vėliau jau „Fiorentina“ nesugebėjo iškovoti pergalės.

„Viola“ turnyrinėje lentelėje susilygino su „AS Roma“ ir „Juventus“ ekipomis taškais, o „Sassuolo“ yra 11-oje pozicijoje.