Rekordinio C. Ronaldo įvarčio neužteko: "Verona" paguldė ant menčių "Juventus"

Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse buvo sužaistos dar trejos 23-ojo turo rungtynės.

Veronoje įvyko intriguojanti dvikova tarp vietos "Hellas" ir Turino "Juventus". Rekordinis Cristiano Ronaldo įvartis "Juventus" gerbėjų nepaguodė – Veronos ekipa atsitiesė ir išplėšė pergalę 2:1.

65-ąją minutę svečius iš Turino į priekį išvedė C. Ronaldo, pasižymėjęs jau dešimtose iš eilės "Serie A" rungtynėse. Tai "Juventus" klubo istorijoje nėra padaręs joks kitas žaidėjas.

Portugalo įvartis kaip reikiant pažadino "Verona" komandą, kuri jau 76-ąją minutę grąžino lygybę – tiksliai smūgiavo Fabio Borini.

85-ąją minutę "Juventus" prisivirė košės baudos aikštelėje, kai ranka sužaidė Leonardo Bunucci. Į "Juventus" vartus buvo skirtas 11 m. baudinys, kurį realizavęs Giampaolo Pazzini padovanojo pergalę savo komandai.

"Juventus" ekipai tai buvo trečioji nesėkmė šiame sezone. Milano "Inter" pergalės atveju sekmadienį vėl susilygintų taškais su dabartiniais čempionais.

Veronos vienuolikė po pergalės šoktelėjo į šeštąją poziciją.

Kitose rungtynėse pergalėmis džiaugėsi Bergamo "Atalanta" ir Genujos "Sampdoria".

"Verona" 2 - 1 "Juventus"
65' [0 - 1] C. Ronaldo
76' [1 - 1] F. Borini
85' [2 - 1] G. Pizzini (11 m. baudinys)

"Fioretina" 1 - 2 "Atalanta"
32' [1 - 0] F. Chiesa
49' [1 - 1] D. Zapata
72' [1 - 2] R. Malinovskis

"Torina" 1 - 3 "Sampdoria"
55' [1 - 0] S. Verdi
70' [1 - 1] G. Ramirez
75' [1 - 2] G. Ramirez
79' [1 - 3] F. Quagliarella
78' A. Izzo ("Torino") pašalintas iš aikštės