Rekordinio C. Ronaldo įvarčio neužteko: "Verona" paguldė ant menčių "Juventus" (33)

Rekordinio C. Ronaldo įvarčio neužteko: "Verona" paguldė ant menčių "Juventus"

Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse buvo sužaistos dar trejos 23-ojo turo rungtynės.

Veronoje įvyko intriguojanti dvikova tarp vietos "Hellas" ir Turino "Juventus". Rekordinis Cristiano Ronaldo įvartis "Juventus" gerbėjų nepaguodė – Veronos ekipa atsitiesė ir išplėšė pergalę 2:1.

65-ąją minutę svečius iš Turino į priekį išvedė C. Ronaldo, pasižymėjęs jau dešimtose iš eilės "Serie A" rungtynėse. Tai "Juventus" klubo istorijoje nėra padaręs joks kitas žaidėjas.

Portugalo įvartis kaip reikiant pažadino "Verona" komandą, kuri jau 76-ąją minutę grąžino lygybę – tiksliai smūgiavo Fabio Borini.

85-ąją minutę "Juventus" prisivirė košės baudos aikštelėje, kai ranka sužaidė Leonardo Bunucci. Į "Juventus" vartus buvo skirtas 11 m. baudinys, kurį realizavęs Giampaolo Pazzini padovanojo pergalę savo komandai.

"Juventus" ekipai tai buvo trečioji nesėkmė šiame sezone. Milano "Inter" pergalės atveju sekmadienį vėl susilygintų taškais su dabartiniais čempionais.

Veronos vienuolikė po pergalės šoktelėjo į šeštąją poziciją.

Kitose rungtynėse pergalėmis džiaugėsi Bergamo "Atalanta" ir Genujos "Sampdoria".

"Verona" 2 - 1 "Juventus"
65' [0 - 1] C. Ronaldo
76' [1 - 1] F. Borini
85' [2 - 1] G. Pizzini (11 m. baudinys)

"Fioretina" 1 - 2 "Atalanta"
32' [1 - 0] F. Chiesa
49' [1 - 1] D. Zapata
72' [1 - 2] R. Malinovskis

"Torina" 1 - 3 "Sampdoria"
55' [1 - 0] S. Verdi
70' [1 - 1] G. Ramirez
75' [1 - 2] G. Ramirez
79' [1 - 3] F. Quagliarella
78' A. Izzo ("Torino") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • Analitikas

Verona žaidžia labai gerą atkarpą, tikrai nusipelnė pergalės šiandiena. O Juventus tai kaip matome visalaika šlubuoja prieš rimtesnį pasipriešinimą, tie 2 pralaimėjimai Lazio viską atskleidė ir dar neperseniausia nesėkmė Napolyje 😃

• 25
  • Luk0dz

Žiūrėjau varžybas ir tikrai matosi,kad Juvej trūksta normaliu saugu... Jei nori kažką įrodyti CL,tai reikia visu pirma į saugų grandi žiūrėt...

• 13
  • Norėt čia jau atsibodo aiškint visiem Juventus pasirinko instegram kekšei statistika gamint ir pinigus didint o ne rezultatus gerus demonstruot ir taures laimėt.

• 6
  • no penalty no party

• 6
  • Litas

Visiškai nestebina Veronos pergalė, tuo labiau ji pelnyta. Sakiau,sakysiu ir pasikartosiu, Juventus dar ne karta ir ne du barstys taškus. Gal šita sezona ir užteks laimėt Seria A? Nes Inter dar tik formuojasi ir patys nestabilus. Bet su tokiu pagažu kita sezona tikrai nepraeis. Nors ir šita sezona nieko dar neaišku,bet patirtis Juves pusei.

• 6
  • Neck

Nu ka sarri mldc sugadino contes ir allegrio komanda su savo ta kvaila sistema pavadinimu sarriball. Tikuos conte isduhins sita mokytoja!!

• 1
  • XXXXXXX
    Lukas92

koks cia degradas is mano nick raso? atsilikelis

Toks Forza Juves yra jei ką. Ne pirmas esi kurio nikais čia rašinėja. Mano pripilta čia belenkiek, nors kuri diena jau nebūnu čia. Išvis siūlyčiau tik registraciją daryt, užsirištų visokie forzos arba bent atsakomybė gal kokia grėstų, nes dabar betvarkė čia, kad nesinori nei ateiti skaityti nei straipsnių, nei komentarų.

• 0
  • Erorrrr

Įdomu Vaidas su Kristina, jos gimtadieny šventė?

• -2
  • CaptainAmerica

Juves saugu linija tai konkretus impotentai,reikia kažkokiu naujoviu viduri aikštes ateinančiam sezonui.

• 1
  • :)

pilna skyliu Juvei. Desnys gynybos krastas kiauras, vidurio saugai baisiai zaidzia, tas pats De Light su Bonucci neuztikrinti. O didziausia beda yra Sarri kuris dar Higuain leidzia vietoi Dybala. Kas dar gelbeja Juve kai kuriosr varzybose tai Dybalos ir CR meistriskumas.

• 2

• 25
  • Objektyvus

Kodėl Sarri dar neatleistas nesuprantu. Juve nepanaši į save šį sezona. Ne tik dėl žaidimo ir rezultatų, bet ir dėl charakterio, svarbiose epizoduose pasišika, ko anksčiau nebuvo, turėjo laimėtojo mentalitetą, bent jau Italijoje.