Rekordą pasiekęs F.Totti: įrodėme, ko esame verti (VIDEO)

Antradienio UEFA Čempionų lygos rungtynėse tarp „Manchester City“ ir „Roma“ komandų pastarosios kapitonas Francesco Totti tapo vyriausiu įvartį įmušusiu žaidėju turnyro istorijoje. 38 metų ir trijų dienų amžiaus sulaukęs puolėjas įmušė 23-ąją min. ir padėjo komandai išplėšti lygiąsias išvykoje.

Atrodo, kad „Manchester City“ ekipos paskyra socialiniame tinkle „Twitter“ italo įvarčio „prisprašė“. Prieš mačą prašytoje žinutėje buvo klausiama, ar tikrai F.Totti niekada nėra įmušęs įvarčio Anglijoje. Italas atsakymą pateikė labai greitai.

„Jeigu žiūrėsime į visas 90 minučių, pamatysime, kad turėjome geresnių progų ir tikrai galėjome laimėti. Labai greitai atsakėme į jų įvartį ir įrodėme, ko esame verti. Žaidėme prieš vieną geriausių Europos komandų, tačiau rungtyniaudami taip galime pasiekti savo tikslą – patekti į atkrintamąsias varžybas“, – po mačo savo komandą gyrė F.Totti.

Prieš kelias dienas 38-ąjį gimtadienį atšventęs puolėjas aplenkė „Manchester United“ legenda Ryaną Giggsą ir tapo vyriausiu įvarčio autoriumi Čempionų lygoje.

„Pasakysiu tikrai nuoširdžiai – negalvojau apie jokius rekordus. Visada pirmiausia galvoju apie savo komandą, o kai žaidi su tokiu požiūriu, rekordai ateina patys“, – pasiekimo nesureikšmino F.Totti.

15min.lt

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė