Reguliarųjį sezoną „Žalgiris“ užbaigė be pralaimėjimų © futsal.lt nuotr.

Šeštadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos paskutinės likusios reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko Mažeikių VIP ir Kauno „Žalgirio“ komandos. „Žalgiris“ reguliarųjį sezoną užbaigė be pralaimėjimų (17 pergalių ir 1 lygiosios) ir paskutinėse rungtynėse 5:2 palaužė VIP ekipą.

Kauno komanda puikiai pradėjo rungtynes. Jau 3 minutę į priekį „Žalgirį“ išvedė Deividas Reimaris, kuriam, išduosime, tai buvo puikios rungtynės.

VIP ekipa pirmajame kėlinyje dar priešinosi ir po dešimties minučių rezultatą išlygino, pasižymėjus rezultatyviausiam komandos žaidėjui Edgarui Baranauskui.

Visgi į pertrauką „Žalgiriui“ pavyko žengti pirmaujant. 18 minutę Lietuvos čempionų ekipą į priekį išvedė Artūras Juchno.

Antrasis kėlinys VIP klubui prasidėjo dar geriau. Šįkart ir vėl įvartį įmušė D.Reimaris, bet jam pavyko tai padaryti ne kartą, o net du. Taip labai greitai „Žalgiris“ įgavo trijų įvarčių persvarą.

34 minutę E.Baranauskui dar kartą pavyko sušvelninti rezultatą. Po to VIP galėjo priartėti per vieną įvartį, tačiau neįmušė paskirto 6 metrų baudinio, o galiausiai viską užbaigė tas žmogus, kuris ir pradėjo.

Paskutinę rungtynių minutę D.Reimaris pelnė dar vieną įvartį, į savo sąskaitą įsirašė „pokerį“, o „Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę, po kurios su 52 taškais finišavo pirmoje vietoje.

Tuo metu Mažeikių VIP reguliarųjį sezoną užbaigė su 31 tašku ir trečia vieta.

Mažeikių VIP 2 : 5 „Žalgiris“

3’ [0 : 1] Deividas Reimaris

13’ [1 : 1] Edgaras Baranauskas

18’ [1 : 2] Artūr Juchno

24’ [1 : 3] Deividas Reimaris

25’ [1 : 4] Deividas Reimaris

34’ [2 : 4] Edgaras Baranauskas

40’ [2 : 5] Deividas Reimaris