"Real" žaidėjai atremia kaltinimus varžovų sumušimu ir kandžiojimu

Madrido „Atletico“ ir „Real“ futbolininkai antradienio vakare pirmosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse išsiskyrė be įvarčių. Kaip įprasta Ispanijos komandoms, aikštėje netrūko incidentų ir aistrų, tačiau arbitras Miloradas Mažičius puikiai tvarkėsi ir nepaleido kontrolės iš rankų. Tik mačo pabaigoje serbui teko ištraukti keletą geltonų kortelių. Vis dėlto, „Atletico“ futbolininkai po rungtynių ant M.Mažičiaus liejo tulžį.

„Teisėjas dirbo labai blogai. Negalima paskirti teisėjo iš Serbijos tokioms rungtynėms, jis neatitiko lygio“, – po mačo sakė „Atletico“ saugas Mario Suarezas, kuris dėl gautos geltonos kortelės turės praleisti atsakomąjį mačą.

Šeimininkų komandos nariai po rungtynių ypač pyko už teisėjo leidimą „mušti“ puolėją Mario Mandžukičių.

Kroatas turi aistras ne visada suvaldančio žaidėjo reputaciją, tačiau „Real“ futbolininkai su varžovu elgėsi grubiai.

Viename epizode „Real“ gynėjas Sergio Ramosas alkūne pataikė į M.Mandžukičiaus veidą, kuris iškart pasruvo krauju. Po mačo „Los Blancos“ gynėjas teigė, jog tai padarė netyčia.

„Nevertinu teisėjo darbo ir atskirų epizodų – tai daro teisėjas. Tikrai nenorėjau trenkti M.Mandžukičiui, nežinojau, kurioje vietoje jis yra“, – sakė S.Ramosas.

Kitame epizode „Atletico“ puolėjas susistumdė su gynėju Danieliu Carvajaliu, kuris kaltinamas bandymu įkąsti varžovui į ranką. Į klausimą, kas nutiko tarp šių žaidėjų, vaizdo įrašas nelabai atsako.

„Po rungtynių buvau kaltinamas bandymu įkąsti varžovui. Noriu pasakyti, kad niekada niekam nekandau, niekada net nebandžiau to daryti“, – iškart po rungtynių savo „Twitter“ paskyroje rašė D.Carvajalis.

15min.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...