"Real" UEFA Supertaurėje versis be suspenduoto X.Alonso paslaugų (VIDEO)

Madrido "Real" klubas UEFA Supertaurėje turės verstis be veterano Xabi Alonso paslaugų. UEFA nusprendė skirti vienų rungtynių diskvalifikacija už netinkamą elgesį.

33-ejų metų saugas privalėjo praleisti ir paskutiniąsias UEFA rungtynes, kuomet "Rea" dėl Čempionų lygos titulo varžėsi prieš "Atletico". Ispanas su kitais komandos draugais susitikimą stebėjo tribūnose, tačiau po Garetho Bale'o įvarčio netikėtai iššoko iš tribūnų ir pasileido bėgti sveikinti komandos draugų.

Tačiau nuobaudos sulaukė ne tik "Real" klubo atstovas. UEFA taip pat nusprendė nubausti "Atletico" trenerį Diego Simeone, kuris po ginčo su Raphaeliu Varane puolė į aikštę aiškintis santykių. Už tai argentinietis turės praleisti pirmąsias Čempionų lygos grupių rungtynes.

UEFA ties šiomis nuobaudomis nesustojo ir klubai gaus patuštinti kišenes. Abiejų komandų atsarginiai žaidėjai po įvarčių bėgdavo į aikštę sveikinti pelnius įvartį ir nepaisė UEFA taisyklių.

Pranešama, kad "Atletico" gaus sumokėti 21 tūkst. eurų, o "Real" - 18 tūkst. eurų. Verta paminėti, kad dėl UEFA Supertaurės titulo "Real" varžysis prieš "Sevilla" rūgpjūčio 12 dieną.

Epizodas, dėl kurio X.Alonso praleis UEFA Supertaurės rungtynes:

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/8OhTFWLAcrc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos