„Real“ turėjo vargti su „Sevilla“ © AP nuotr.

Ispanijos čempionai „Real“ iškovojo sunkią pergalę namuose.

Po 90 minučių kovos Carlo Ancelotti auklėtiniai 3:1 palaužė „Sevilla“ futbolininkus.

„Real“ rungtynėse į priekį įsiveržė jau 5-ąją minutę. Po puikaus Viniciaus Junioro perdavimo pasižymėjo Luka Modričius.

Po įvarčio iniciatyvą ir kamuolio kontrolę perėmė „Sevilla“. Tiesa, „karališkasis klubas“ turėjo keletą gerų progų rezultatą padvigubinti.

Galiausiai, 54-ąją minutę rezultatą išlygino svečių puolėjas Erikas Lamela. Argentiniečiui puikų perdavimą išrašė Gonzalo Montielas.

„Real“ ekipai pergalę pavyko iškovoti per spurtą rungtynių pabaigoje. Vinicius 79-ąją minutę atidavė dar vieną puikų perdavimą, šįkart Lucasui Vasquezui, kuriam beliko tik pataikyti į tuščius vartus.

Vienas geriausių šio sezono žaidėjų Federico Valverde viską užbaigė 81-ąją minutę su fantastiška patranka iš toli.

Po 11-os turų Madrido ekipa toliau yra pametusi taškų vos vieną kartą.