"Real" triuškinanti pergalė pažymėta C.Ronaldo "pokeriu" (VIDEO)

Antradienį Ispanijoje prasidėjo 5-asis turas, kuriame sužaistos vienerios "Primera" čempionato rungtynės.

Madrido "Real" futbolininkai "Santiago Bernabeu" stadione susitiko su 'Elche" ekipa. Cristiano Ronaldo vedama "baltųjų" komanda rezultatu 5-1 nepaliko vilčių svečiams.

Pirmajame kėlinyje kiek netikėtai įsiveržė varžovai, kuomet realizavo 11 metrų baudinį. Tačiau "Real" futbolininkai buvo negailestingi ir atsakė penkiais tiksliais smūgiais į vartų tinklą.

Rezultatą 20-ąją minutę išlygino Garethas Bale'as, galva pasižymėjęs po Jameso Rodriguezo perdavimo. Pirmą kartą šiame susitikime šeimininkai įsiveržė jau po septynių minučių ir šį kartą 11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

32-ąją minutę tas pats portugalas ir dar kartą nubaudė varžovų vartininką. Antrajame kėlinyje liko tik formalumai, kurios išsprendė C.Ronaldo. 80-ąją minutę puolėjas dar kartą pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o per pridėtą teisėjo laiką po  G.Bale'o idealaus perdavimo pelnė ketvirtąjį savo įvartį.

Po pergalės "Real" klubo sąskaitoje yra 9 taškai, kurie bent laikinai garantuoja ketvirtąją vietą.

"Real Madrid" 5 - 1 "Elche"

15' [0 - 1] E.Albacar (11m. baudinys)

20' [1 - 1] G.Bale

27' [2 - 1] C.Ronaldo (11m. baudinys)

32' [3 - 1] C,Ronaldo

80' [4 - 1] C.Ronaldo (11m. baudinys)

90' [5 - 1] C.Ronaldo

<script type="text/javascript" charset="utf-8" src="//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js" data-width="500" data-height="323" data-config="http://cdn.playwire.com/v2/16240/config/1361537.json" data-publisher-id="16240" data-video-id="1361537"></script>