„Real Sociedad“ pralaimėjo „Atletico“ ekipai, tačiau pateko į Čempionų lygą © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Atletico“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Real Sociedad“ futbolininkus.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 37 minutę. „Matrasinius“ į priekį išvedė Antoine'as Griezmannas.

„Atletico“ padvigubino savo persvarą 73 minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Naguelis Molina.

„Sociedad“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą po 88 minutę pelnyto Alexanderio Sorlotho įvarčio, tačiau to svečiams nepakako norint šiose rungtynėse išplėšti bent lygiąsias.

Tačiau, „Villarreal“ ekipos pralaimėjimas „Rayo Vallecano“ futbolininkams lemia, kad net ir pralaimėjusi „Sociedad“ ekipa kitame sezone žais „Čempionų“ lygoje.