„Real Sociedad“ paliko Madrido „Atletico“ ekipą be pergalės © REUTERS nuotr.

Šeštadienį Madrido „Atletico“ futbolininkai vietiniame čempionate liko be pergalės. Diego Simeone auklėtiniai išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su atkakliai kovojusia „Real Sociedad“ ekipa.

Madrido komanda rungtynes pradėjo puikiai. Jau penktąją minutę savo komandą į priekį išvedė kamuolį į tuščius vartus pasiuntęs Alvaro Morata.

Tačiau, „Real Sociedad“ nenuleido rankų ir sukūrė keletą pavojingų atakų. 55 minutę puikiu smūgiu galva rezultatą išlygino Umaras Sadiqas.

Likusioje rungtynių eigoje iniciatyvą turėjo „matrasiniai“, tačiau įvarčio pasiekti jiems nepavyko ir mačas baigėsi lygiosiomis.

Šių rungtynių rezultatas lemia tai, kad „Atletico“ šiuo metu rikiuojasi 6 vietoje. Tuo tarpu, „Real Sociedad“ užima 8 vietą.