"Real Sociedad" palaužė "Sevilla", G. Arlauskis nuo suolo stebėjo "Espanyol" lygiąsias (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijoje tęsėsi 31-asis "Primera" pirmenybių turas, kuriame buvo sužaistos dar ketverios rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukusi dvikova įvyko 21 valandą 30 minučių Lietuvos laiku. San Sebastiano "Real Sociedad" išvykoje kiek netikėtai rezultatu 1-2 palaužė "Sevilla".

Pirmasis rungtynių įvartis krito dar 2-ąją minutę, kai po tikslaus Asiero Illarramendi perdavimo pasižymėjo Markelis Bergara. 34-ąją minutę į savus vartus įsispyrė šeimininkų saugas Grzegorzas Krychowiakas, o baskai jau džiaugėsi pranašumu 0-2.

Antrajame kėlinyje "Sevilla" dominavo aikštėje ir 51-ąją minutę Kevinas Gameiro nuo 11 metrų žymos sumažino atsilikimą. Negana to, 68-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas "Real Sociedad" pirmojo įvarčio autorius M. Bergara, tačiau "Sevilla" kiekybiniu pranašumu nepasinaudojo.

Kitose rungtynėse Bilbao "Athletic" neišsaugojo persvaros iki susitikimo pabaigos ir sužaidė lygiosiomis su "Granada", o "Villarreal" išvykoje po atkaklios kovos palaužė "Eibar" ir artėja link kelialapio į UEFA Čempionų lygą.

Dar kitoje dvikovoje Barselonos "Espanyol" išvykoje sužaidė taikiai su "Malaga". Į Lietuvos rinktinę kvietimo atsisakęs Giedriaus Arlauskis katalonų ekipos gretose ir toliau lieka ant suolo.

"Sevilla" 1 - 2 "Real Sociedad"
2' [0 - 1] M. Bergara
34' [0 - 2] G. Krychowiak
51' [1 - 2] K. Gameiro (11 m. baudinys)
68' M. Bergara ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 1 - 2 "Villarreal"
22' [1 - 0] A. Capa
35' [1 - 1] Adrian
50' [1 - 2] R. Soldado

"Athletic Bilbao" 1 - 1 "Granada"
28' [1 - 0] I. Lekue Martinez
77' [1 - 1] A. Penaranda
45' A. Aduriz ("Athletic") nerealizavo 11 m. baudinio

"Malaga" 1 - 1 "Espanyol"
11' [0 - 1] P. Diop
45' [1 - 1] D. Cop (11 m. baudinys)