"Real Sociedad" nugalėjo bedantį "Villarreal" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse penktadienį startavo 2-asis turas, kuriame buvo sužaistos pirmos dvejos rungtynės.

San Sebastiano "Real Sociedad" namuose priėmė "Villarreal" futbolininkus. "Submarinai" tęsia itin nėsėkmingą sezono pradžią - baskams nusileido rezultatu 0-3.

Jau pirmajame kėlinyje buvo padėtas galutinis taškas šiose rungtynėse - 25-ąją minutę Wilianas Jose išvedė "La Real" į priekį, netrukus pranašumą padidino Xabi Prieto, o paskutinį žodį kėlinio pabaigoje tarė Juanmi.

"Villarreal" ekipai tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės - pirmajame ture jie nusileido Valensijos "Levante" komandai. "Submarinai" taip pat vis dar yra nepasiekę nei vieno įvarčio.

Kitose rungtynės Sevilijos "Real Betis" po skaudaus pralaimėjimo Barselonoje atsitiesė namuose - pasiekę pergalę rezultatu 2-1 prieš Vigo "Celta".

Nugalėtoajams įvarčius pelnė Sergio Leonas bei Zouhairas Feddalas.

"Real Sociedad" 3 - 0 "Villarreal"
25' [1 - 0] W. Jose
34' [2 - 0] X. Prieto
45' [3 - 0] Juanmi

"Real Betis" 2 - 1 "Celta"
10' [0 - 1] M. Gomez
31' [1 - 1] S. Leon
77' [2 - 1] Z. Feddal