San Sebastiano "%c00091" šiandien atleido vyriausiąjį ekipos trenerį Raynaldą Denoueix.

Praėjusiame sezone vos neiškovojęs Ispanijos čempionų titulo - tuomet "Real Sociedad" tik paskutiniame ture atidavė čempionų titulą Madrido "Real" - šiemet didžiają sezono dalį "Real Sociedad" kovojo dėl išlikimo lygoje ir galutinėje turnyrinėje lentelėje užėmė 15-ą vietą.

Išlikti lygoje jiems padėjo sezono pabaigoje pademonstruotas neblogas žaidimas - paskutiniame ture jie net 4-1 Madride nugalėjo "Real" futbolininkus.

Tačiau šios pergalės buvo per mažai tam, kad Denoueix išsaugotų darbą. Pagrindinis pretendentas užimti atsilaisvinusią trenerio vietą yra Jose Maria Amorrortu.

"Galiu patvirtinti, kad Raynaldas Denoueix buvo atleistas, - žurnalistams teigė "Real Sociedad" atstovas. - Amorrortu yra pagrindinis kandidatas jį pakeisti ir mes tikimės jį priimti jau šiandien".

Amorrortu yra antros Ispanijos lygos klubo "Eibar" treneris. Didžiąją sezono dalį šis klubas, į kurio rungtynes vidutiniškai susirenka apie 1500 žiūrovų, kovojo dėl vietų, kurios leistų kitamet žaisti aukščiausiame divizione, tačiau dabar, iki čempionato pabaigos likus 3 turam, klubas užima 9-ą vietą.

Anksčiau Amorrortu treniravo Bilbao "Athletic" jaunimo komandą ir kelis kartus laikinai ėjo vyriausiojo trenerio pareigas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos