"Real" ruošiasi parduoti ir Isco? © JumpStory nuotr.

Madrido "Real" skautams šiuo metu yra įtemptas laikotarpis. Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad "baltieji" gali būti priversti atsisveikinti su kylančia komandos žvaigžde Isco.

Kaip žinia, "Real" siekia įsigyti Kolumbijos rinktinės lyderį Jamesą Rodriguezą, kurio kaina po pasaulio čempionato kilstelėjo įspūdingai. "Monaco" už saugą nori gauti 85 milijonus eurų, todėl Karaliaus taurės nugalėtojai greičiausiai turės parduoti bent vieną atakuojantį žaidėją.

Komandą jau papildė buvęs Miuncheno "Bayern" žaidėjas Toni Kroosas, kuris gali žaisti tiek atraminio, tiek atakuojančio saugo pozicijoje.

Isco 2013-14 metų sezonas
Sužaista rungtynių 53
Įvarčiai: 11
Rezultatyvūs perdavimai: 8

Isco, kuris karališkąjį klubą papildė praėjusią vasarą, nėra pagrindinės sudėties žaidėjas, tačiau yra ganėtinai universalus. 30 milijonų eurų kainavęs ispanas jau siejamas su Anglijos grandais.

Taip pat vis dar išlieka klausimų dėl Sami Khedira ir Angelio Di Maria ateities. Carlo Ancelotti siekia įtikinti argentinietį likti Madride, bet A.Di Maria yra linkęs prisijungti prie Paryžiaus "Saint-Germain" ekipos. Bet kuriuo atveju, J.Rodriguezas į Ispanijos sostinę atvyktų, jei klubą paliktų A.Di Maria arba Isco.

Į Isco taikosi jo buvęs treneris Manuelis Pellegrini, kuris vadovauja "Manchester City" futbolininkams. Vis dėlto šiuo metu realesnis variantas yra "Liverpool" klubas, kuris po Luiso Suarezo išvykimo žaidėjų rinkoje nesnaudžia

Madride 22-ejų metu futbolininkas nėra pagrindinė komandos žvaigždė, todėl Liverpulyje šis saugas atsiskleisti turi daugiau galimybių ir dėl savo universalumo galėtų sudaryti puolėjų tandemą su Danielio Sturridge'u.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos