„Real“ rungtynėse – aikštės žaidėjas vartuose, Viniciaus dublis ir rezultatyvios lygiosios © AFP nuotr.

Madrido „Real“ pirmą sykį šiame sezone suklupo – svečiuose lygiosiomis sužaidė su „Levante“ komanda.

Po pirmojo kėlinio „karališkasis klubas“ pirmavo 0:1, tačiau rungtynės pasibaigė rezultatu 3:3.

Pirmajame kėlinyje gan greitai įvartį įmušė „Real“, kai po Karimo Benzemos rezultatyvaus perdavimo po ilgo laiko oficialiose varžybose už „Real“ mušė Garethas Bale'as.

Antrajame kėlinyje per pirmas 12 minučių „Levante“ atsakė dviem įvarčiais ir įsiveržė į priekį, tačiau tuomet įvartį pelnė ir rezultatą išlygino po keitimo išėjęs Vinicius Junioras.

Tiesa, tai irgi nebuvo viskas. 79-ąją minutę į priekį vėl įsiveržė „Levante“ ekipa, o 85-ąją minutę įvartį vėl įmušė Vinicius po K. Benzemos rezultatyvaus perdavimo.

87-ąją minutę, tuo tarpu, „Real“ bandė išbėgti į greitą kontraataką, tačiau ten nelegaliai juos sustabdė varžovų vartininkas Aitoras Fernandezas, kuris sužaidė rankomis už baudos aikštelės, kas yra neleidžiama vartininkams ir „Levantes“ vartų sargas susilaukė raudonos kortelės.

Jį pakeitė vartuose aikštės žaidėjas, „Levante“ centro gynėjas Rubenas Vezo, kadangi šeimininkai buvo išnaudoję visus keitimus. Tiesa, R. Vezo nesulaukė nei vieno smūgio į vartų plotą iš „Real“ futbolininkų ir, galima sakyti, išlaikė vartus sausus savo pamainoje.