"Real" prieš "Betis" žais ne stipriausios sudėties © Eurofootball.lt
Du pralaimėjimus tuo pačiu rezultatu iš eilės Ispanijos čempionate patyręs Madrido "%c00003" ir trečiadienio rungtynėse prieš Sevilijos "%c00097" turės verstis be dviejų žvaigždžių.

Trečiadienį vakare Madride vyksiančiose rungtynėse Karališkojo klubo treneris Wanderley'ius Luxemburgo turės verstis be traumuotų Zinedino Zidano ir ekipos kapitono Raulio. Geros žinios Madrido klubui yra tos, kad jau traumas išsigydė brazilas Ronaldo ir ispanas Guti, kurie sėkmingai dalyvavo šiandieninėje klubo treniruotėje.

Ekipos kapitonas vis dar yra peršalęs, o Zidanas dėl kairiosios kojos problemų tikrai nežais prieš "žaliai-baltuosius", tačiau kol kas taip pat abejojama, ar jis galės savaitgalį žaisti prieš "Valencia".

Prie šių netekčių sąrašo taip pat galima pridėti rungtynėse su "Juventus" mėnesiui iš rikiuotės iškritusį gynėją Michelį Salgado bei kairiojo krašto gynėją Rauliu Bravo, dėl kurio galimybių žaisti trečiadienį yra abejojama.

Kitas "Real" gynėjas Ivanas Helguera šiandien į rytinę treniruotę atvyko anksčiau ir, neilgai pasitreniravęs bei gavęs klubo vadovų leidimą, išvyko tvarkyti asmeninių reikalų.

Rungtynėse prieš "Betis" Luxemburgo išleisdamas Thomą Graveseną ir Davidą Beckhamą labai rizikuos, kadangi abu saugai Ispanijos čempionate yra surinkę po keturias geltonas korteles ir dar viena reikštų, kad jie privalėtų praleisti rungtynes su "Valencia" kitą savaitgalį. Ypač pavojinga yra tik prieš mėnesį į "Real" atėjusio dano Graveseno padėtis: temperamentingasis saugas vien per pastaruosiu keturis "Real" susitikimus gavo tris geltonas korteles, įskaitant ir tą, gautą rungtynėse su "Juventus".