"Real" pirmajame kėlinyje subombardavo "Sevilla", "Valencia" išplėšė svarbią pergalę (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" namuose priėmė "Sevilla". Pastaruoju metu puolime strigusi "baltųjų" ekipa kaip reikiant pasilinksmino "Santiago Bernabeu" stadione - per pirmąjį kėlinį pasiekė penkis įvarčius ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Jau 3-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Nacho. Vėliau savo žodį tarė savo penkis "Auksinius kamuolius" prieš rungtynes pristatęs Cristiano Ronaldo - portugalas 23-ąją minutę pasižymėjo po puikaus Marco Asensio perdavimo, o kiek netrukus realizavo ir 11 metrų baudinį.

38-ąją minutę po puikios kontratakos pasižymėjo Toni Kroosas, o galutinį tašką pirmojo kėlinio pabaigoje padėjo savo pirmąjį įvartį "Real" gretose pasiekęs Achrafas Hakimi.

"Real" po pergalės pakilo į trečiąją poziciją ir nuo "Barcelona" bent laikinam sumažino atsilikimą iki penkių taškų.

Dar kitoje akistatoje Madrido "Getafe" ir "Eibar" pasidalino po tašką, o "Deportivo" palaužė "Leganes".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Valencia" savo stadione susigrūmė su Vigo "Celta". "Šikšnosparniai" rezultatu 2-1 pasiekė pergalę ir sumažino atsilikimą nuo "Barcos" iki dviejų taškų.

28-ąją minutę Simone Zaza išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Iago Aspasas išlygino rezultatą. Pergalę "Valencia" ekipai atnešė tikslus Dani Parejo 11 metrų baudinys, realizuotas 81-ąją minutę.

"Real Madrid" 5 - 0 "Sevilla"
3' [1 - 0] Nacho
23' [2 - 0] C. Ronaldo
31' [3 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
38' [4 - 0] T. Kroos
42' [5 - 0] A. Hakimi

"Getafe" 0 - 0 "Eibar"

"Deportivo" 1 - 0 "Leganes"
24' [1 - 0] Adrian

"Valencia" 2 - 1 "Celta"
28' [1 - 0] S. Zaza
46' [1 - 1] I. Aspas
81' [2 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)