„Real“ pergalės prieš „Valencia“ fone – įspūdingas K. Benzema įvartis ir M. Asensio sugrįžimas © AP nuotr.

Ketvirtadienį vėlai vakare buvo sužaistos paskutinės dvejos Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 29-ojo turo rungtynės.

Zinedine‘o Zidane‘o treniruojamas Madrido „Real“ klubas pratęsė pergalių seriją rezultatu 3:0 nugalėjęs „Valencia“ futbolininkus.

Antrajame kėlinyje įsivažiavę „baltieji“ po pergalės išlaiko 2 taškų deficitą prieš „Barcą“. Pastaroji šį savaitgalį žais su „Sevilla“.

„Real“ ekipa į priekį įsiveržė 61-ąją minutę, kai po Edeno Hazardo perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema.

74-ąją minutę įvyko vienas gražiausių šio sezono epizodų – pirmą kartą po sunkios traumos, kurią patyrė praėjusią vasarą, aikštėje pasirodęs Marco Asensio pirmuoju prisilietimu prie kamuolio atsidarė savo įvarčių sąskaitą šiame sezone.

Ispanas žengė į aikštę, kai „Real“ atliko kampinį. Ferlandas Mendy gavo kamuolį prie šoninės linijos ir puikiu reidu „išrašė“ perdavimą M. Asensio.

86-ąją minutę galutinį žodį tarė tas pats K. Benzema. Jis įspūdingu šūviu įtvirtino pergalę bei pasižymėjęs dubliu tapo penktu rezultatyviausiu visų laikų „Real“ žaidėju. Be to, rezultatyvaus perdavimo autoriumi šioje atakoje tapo ne kas kitas, o M. Asensio.

Kita ketvirtadienio vakaro dvikova baigėsi gana netikėta „Real Sociedad“ nesėkme 0:2 prieš „Alaves“.

„Real Madrid“ 3 – 0 „Valencia“

„Alaves“ 2 – 0 „Real Sociedad“