"Real" pergalė Sevilijoje (Atnaujinta) © Eurofootball.lt
Po dviejų iš eilės nesėkmingų rungtynių smarkiai praretėjęs Madrido "Real" šventė pergalę - jie šeštadienį Sevilijoje 0-2 palaužė taip pat nesėkmingai pastaruoju metu žaidusią "Betis" ekipą, o Karališkojo klubo gretose antrą kartą šiame sezone pasižymėjo brangiausias vasaros pirkinys brazilas Robinho.

30 milijonų JAV dolerių kainavęs brazilas dešinės kojos smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė svečius į priekį sužaidus pusvalandį, o iki rungtynių pabaigos likus maždaug 10 minučių "Betis" viltys išplėšti bent lygiąsias buvo sunaikintos. Buvęs "Real" jaunimo komandų gynėjas Alvaro Mejia pasirodęs po keitimo, pirmu kamuolio lietimu po Guti perdavimo, galva, įmušė antrąjį įvartį.

Po šios pergalės "Real" bent jau laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, o "Betis", kuris šiose rungtynėse taip pat žaidė smarkiai praretėjęs, tai buvo trečias iš eilės pralaimėjimas Ispanijos čempionate po to, kai prieš dvi savaites juos UEFA Čempionų lygoje 4-0 sutriuškino Londono "Chelsea".

Kita šeštadienio dvikova tarp Bilbao "Athletic" ir Vigo "Celta" baigėsi lygiosiomis 1-1. 23 minutę svečių gynėjams nepavykus išmušti saugo Yeste pakelto baudos smūgio ir pirmas prie kamuolio suskubęs Carlosas gurpegi išvedė šeimininkus į priekį. Vis tik antrajame kėlinyje po Davido Silvos perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Angelis.

Po šio pralaimėjimo Ispanijos žiniasklaida prakalbo apie braškančią "Athletic" trenerio Jose Luiso Mendilibaro kėdę.

Šeštadienio rezultatai

Sevilijos "%c00097" 0 - 2 Madrido "%c00003"
30` [0 - 1] Robinho
79` [0 - 2] Alvaro Mejia

"Real": (4-4-2) Casillas; Salgado (De la Red 82`), Woodgate, Helguera, Carlos; Garcia, Diogo (Mejia 78`), Ramos, Guti; Raul, Robinho (Jurado 89`).

"%c00039" 1 - 1 Vigo "%c00020"
23` [1 - 0] Carlos Gurpegi
58` [1 - 1] Angel