"Real" namuose be didesnio vargo nugalėjo "Real Sociedad", "Barca" ir "Sevilla" barstė taškus (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 20-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko Sevilijoje, kur vietos "Real Betis" susigrūmė su šalies čempionais "Barcelona" futbolininkais. Rungtynių pabaigoje aukštesnę pavarą įjungė katalonai išplėšė lygiąsias prieš varžovus, tačiau iš svečių buvo atimtas rungtynių baigtį galėjęs pakeisti įvartis.

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę "Real Betis" futbolininkai iki pat pirmojo įvarčio demonstravo atakuojantį žaidimą ir buvo pavojingesni už varžovus iš Katalonijos sostinės.

"Real Betis" iki pirmojo įvarčio net du kartus pataikė į vartų konstrukciją, tačiau 75-ąją minutę sulaukė savo auksinės progos. Po kampinio ir neužtikrinto Marco- Andre ter Stegeno žaidimo šeimininkų puolėjas Alexas Alegria pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

"Barcelona" žaidimas po praleisto įvarčiai pasikeitė neatpažįstamai - prie "Real Betis" vartų buvo kuriamos progos po proga, o net du kartus kamuolys buvo ištrauktas nuo vartų "linijos". Viename iš šių epizodų kamuolys akivaizdžiai kirto vartų liniją, tačiau įvartis nebuvo užskaitytas.

Tai dar labiau įsiutino katalonus, kurie 90-ąją minutę galiausiai nuginklavo Antonio Adano ginamus vartus. Po puikaus Lionelio Messi perdavimo Luisas Suarezas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą. Per pridėtą laiką "Barcai" išplėšti pergalės nebepavyko.

Kitose rungtynėse labai svarbius taškus kovoje dėl pirmos pozicijos prarado "Sevilla". Lygos išsišokėliai išvykoje turėjo pripažinti Barselonos "Espanyol" pranašumą.

2-ąją minutę Nicolas Pareja gavo raudoną kortelę, už kurią taip pat buvo paskirtas 11 metrų baudinys. 20-ąją minutę Stevenas Jovetičius išlygino rezultatą, tačiau katalonai sugebėjo pasiekti du atsakomuosius įvarčius ir švęsti pergalę rezultatu 3-1.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Madrido "Real" klubas "Santiago Bernabeu" stadione susitiko su San Sebastiano "Real Sociedad". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai antrą kartą šiame sezone tokiu pačiu rezultatu įveikė varžovus ir tapo vienintele komanda, šiame ture iš pirmųjų penkių, nepraradusi nei taško.

Rungtynių pradžia "baltiesiems" nebuvo sėkminga, tačiau vėliau šeimininkai pajuto savo žaidimą ir 38-ąją minutę krito pirmasis įvartis. Po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs saugas Mateo Kovačičius pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje "morengams" pavyko įgyti dviejų įvarčių pranašumą - šį kartą po puikaus M. Kovačiaus perdavimo pasižymėjo C. Ronado, meistriškai perkėlęs kamuolį per varžovų vartininką. Galutinis taškas buvo padėtas 82-ąją minutę, kai savo įvartį po greitos kontratakos pasiekė Alvaro Morata.

Pirmoje vietoje esantis "Real" nuo artimiausių varžovų turi 4 taškų pranašumą ir rungtynes atsargoje. Taškus praradę "Barcelona" ir "Sevilla" klubui savo sąskaitoje turi po 42 taškus.

"Real Betis" 1 - 1 "Barcelona"
75' [1 - 0] M. Alegria
90' [1 - 1] L. Suarez

"Espanyol" 3 - 1 "Sevilla"
4' [1 - 0] J. Reyes
20' [1 - 1] S. Jovetič
45' [2 - 1] M. Navarro
71' [3 - 1] G. Moreno
2' N. Pareja ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Athletic" 2 - 1 "Gijon"
27' [0 - 1] D. Cop (11 m. baudinys)
50' [1 - 1] I. Muniain
71' [2 - 1] A. Aduriz (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10054392" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Real Madrid" 3 - 0 "Real Sociedad"
38' [1 - 0] M. Kovačič
51' [2 - 0] C. Ronaldo
82' [3 - 0] A. Morata
74' I. Martinez ("Sociedad") pašalintas iš aikštės