"Real" krachas tęsiasi - "Athletic" namuose parklupdė Madrido ekipą (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 26-ojo turo rungtynės.

Bilbao "Athletic" savo gausiai žiūrovų palaikomame "San Mames" stadione susigrūmė su Madrido "Real" vienuolike. Blankiai atrodę "baltieji" rezultatu 1-0 patyrė pralaimėjimą prieš baskus.

Rungtynės prasidėjo gana intensyviai ir abi komandos spaudė viena kitą. Vis dėlto sėkmė lydėjo šeimininkus, kurie jau 26-ąją minutę įsiveržė į priekį. Puikų perdavimą iš Mikelio Rico sulaukęs Aritzas Adurizas galva nuginklavo Ikerą Casillasą.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką Carlo Ancelotti treniruojama komanda bandė išlyginti rezultatą, tačiau jokių itin pavojingų progų prieš "Athletic" vartų nebuvo sukurta ir rezultatas vis dar buvo baskų naudai.

Kitos 45 minutės buvo šiek tiek gražesnės "Real" klubui žaidimo atžvilgiu. "Baltieji" spaudė savo varžovus, tačiau pirmąją rimtą progą "baltiesiems" pavyko sukurti tik 83-ąją minutę, kai nuostabų smūgį iš maždaug 30 metrų atliko Garethas Bale'as, bet jo smūgiuojamas kamuolys pataikė į virsptą.

Tai jau antroji "Real" ekipos nesėkmė iš eilės, nors praėjusiame ture buvo sužaista lygiosiomis. Po prarastų taškų "Barcelona" rytoj turės galimybę karališkąjį klubą išstumti iš pirmos vietos.

Kitose rungtynėse La Korunjos "Deportivo" neatsilaikė prieš "Sevilla" pasipriešinimą, o minimalias pergales iškovojo "Granada" ir "Elche".

"Athletic" 1 - 0 "Real Madrid"

26' [1 - 0] A.Aduriz

"Deportivo" 3 - 4 "Sevilla"

28' [1 - 0] O.Riera

33' [1 - 1] Vitolo

52' [1 - 2] Vitolo

65' [1 - 3] K.Gameiro (11m. baudinys)

72' [2 - 3] O.Riera

83' [2 - 4] Sidnei (į savus vartus)

90' [3 - 4] L.Perez (11m. baudinys)

"Elche" 1 - 0 "Almeria"

6' [1 - 0] V.Rodriguez

"Granada" 1 - 0 "Malaga"

57' [1 - 0] R.Ibanez