"Real" kapitonas I.Casillasas: pasiekėme dugną

Ilgametis Madrido "Real" vartų sargas Ikeras Casillasas pripažįsta, kad jo atstovaujama komanda šiuo metu išgyvena itin sunkų laikotarpį ir yra pasiekusi dugną.

"Baltieji" praėjusią naktį UEFA Čempionų lygos atsakomosiose rungtynėse prieš Gelzenkircheno "Schalke" kiek netikėtai pralaimėjo rezultatu 3-4. Vis dėlto, "Real" turėjo dviejų įvarčių pranašumą ir bendru rezultatu 5-4 žengė į ketvirtfinalį.

Blankiai prieš "Schalke" atrodęs, bet rungtynių pabaigoje nuo fiasko gelbėjęs I.Casillasas ragina komandos draugus neatsigręžti į praeitį ir ruoštis lemiamoms kovoms.

"Tai tiesa, kad nusiritome labai žemai", - po pralaimėjimo kalbėjo vartininkas. - Tačiau pozityvu yra tai, kad esame ketvirtfinalyje ir laukiame penktadienio, kol paaiškės burtai".

"Viskas prasidėjo nuo lygiųjų su "Villarreal". Mes nežinome, kas atsitiko per tas 10 dienų. Privalome galvoti tik apie ateitį, turime užmiršti tą 22 pergalių seriją iš eilės", - pasakojo I.Casillasas.

Ir galiausiai patyręs vartininkas pripažino, kad šiame susitikime jis galėjo pasirodyti ir geriau: "Manau, kad vartininkas visada yra kaltas po tiek praleistų įvarčių. Tai nebuvo vienos mano geriausių rungtynių, tačiau dabar ne metas galvoti apie save."

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...