"Real" įveikė Karaliaus taurės savininkus © Eurofootball.lt
Italijos rinktinės puolėjo %p01796 įvartis debiutinėse rungtynėse leido Madrido "Real" svečiuose iškovoti minimalią pergalę prieš Ispanijos Karaliaus taurės savininkus Sevilijos "Betis" futbolininkus pirmajame turnyro ketvirtfinalio susitikime trečiadienį.

Ekspertai pabrėžia, kad "Betis" iki italo įvarčio atrodė geriau, tačiau nesugebėjo pasižymėti gana blankiose rungtynėse.

Buvęs "Roma" puolėjas aikštėje pasirodė 61 minutę, joje pakeitęs Roberto Soldado. Netrukus į "Real" vartus vos nekrito įvartis - Capi galva smūgiuotą kamuolį jau iš vartų taip pat galva išmušė neseniai komandą papildęs brazilas Cicinho.

Po keturių minučių po Guti baudos smūgiu kamuolys atsidūrė virš baudos aikštelės, ir jį nesėkmingai išmušti pabandžius vartininkui Toni Doblasui, kamuolys nukrito tiesiai priešais A.Cassano, kuris labai paprastai pasiuntė kamuolį į vartus.

Kitose trečiadienio rungtynėse Barselonos "Espanyol" svečiuose 2-0 įveikė "Cadiz" futbolininkus ir žengė svarbų žingsnį link pusfinalio. Įvarčius antrajame kėlinyje įmušė naujasis "Espanyol" puolėjas Walteris Pandiani bei Fredsonas.

Atidėtose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį "Zaragoza" sugebėjo atsilaikyti prieš kovingai žaidusius Madrido "Atletico" futbolininkus ir išsaugoti lygiąsias 2-2, kurių jiems užteko, kad žengtų į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su "Barcelona".

Pirmąsias rungtynes Saragosos ekipa buvo laimėjusi 0-1.

Ketvirtadienį dar viename ketvirtfinalyje La Korunijoje "Deportivo" priims "Valencia".

Atsakomosios dvikovos bei pirmoji ketvirtfinalio dvikova tarp "Barcelona" ir "Zaragoza" vyks po savaitės.

Ketvirtfinalio rezultatai

Sevilijos "%c00097" 0 - 1 Madrido "%c00003"
65` [0 - 1] Antonio Cassano

"%c00253" 0 - 2 Barselonos "Espanyol
51` [0 - 1] Walter Pandiani
89` [0 - 2] Fredson