"Real" įtikinamai įveikė "Athletic", G. Neville'as iškovojo pirmąją pergalę prieš G. Arlauskio ekipą (FOTO, VIDEO)

Šeštadienį Ispanijoje sužaistos ketverios 24-ojo "Primera" pirmenybių turo dvikovos.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" susigrūmė su Bilbao "Athletic". Įvarčių žiūrovai nepasigedo - "baltieji" rezultatu 4-2 nugalėjo svečius iš Baskijos.

Susitikimas šeimininkams prasidėjo puikiai - praėjus vos trims minutėms Cristiano Ronaldo pademonstravo puikų reidą ir galingu smūgiu išvedė "Real" į priekį. Tačiau svečiai nepasimetė ir po septynių minučių išlygino rezultatą, kai gynyboje nesusikalbėjo Raphaelis Varane su Keyloru Navasu.

Dar iki pirmojo kėlinio pabaigos Ispanijos vicečempionas pavyko persverti rezultatą ir įgyti dviejų įvarčių pranašumą. 37-ąją minutę pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, o pačioje kėlinio pabaigoje savo pirmąjį įvartį šiame sezone pelnė Toni Kroosas.

Antrajame kėlinyje komandos žaidė kiek blankiau, tačiau išvydo dar du įvarčius. 83-ąją minutę "Real" liko žaisti dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo Raphaelis Varane. Tai nesutrukdė šeimininkams jau po keturių minučių pelnyti ketvirtąjį įvartį, kurio autoriumi tapo C. Ronaldo.

Pačioje rungtynių pabaigoje sušvelninti atsilikimą pavyko ir Bilbao komandai, kuri po pralaimėjimo lieka šeštoje pozicijoje. Tuo tarpu "Real" bent laikinai pakilo į antrąją poziciją bei sumažino atsilikimą nuo "Barcos" iki minimumo.

Kitose rungtynėse galiausiai pirmąją pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo nuo gruodžio 2-osios dirbantis Gary Neville'as, kurio treniruojama "Valencia" po atkaklios kovos palaužė be traumuoto Giedriaus Arlauskio žaidusią Barselonos "Espanyol" ekipą.

Oscaras Duarte svečius iš Barselonos 52-ąją minutę išvedė į priekį, tačiau vėlesnesni Alvaro Negredo ir Deniso Cheryshevo įvarčiai padovanojo G. Neville'ui ilgai lauktą pergalę.

Taip pat 3 taškais namuose džiaugėsi "Villarreal" futbolininkai, minimaliu skirtumu parklupdę "Malaga" vienuolikę.

"Real Madrid" 4 - 2 "Athletic Bilbao"
3' [1 - 0] C. Ronaldo
10' [1 - 1] J. Eraso
37' [2 - 1] J. Rodriguez
45' [3 - 1] T. Kroos
87' [4 - 1] C. Ronaldo
90' [4 - 2] G. Elustondo
83' R. Varane ("Real") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 1 - 0 "Malaga"
18' [1 - 0] R. Soldado

"Valencia" 2 - 1 "Espanyol"
52' [0 - 1] O. Duarte
71' [1 - 1] A. Negredo
76' [2 - 1] D. Cheryshev

"Deportivo" 2 - 2 "Real Betis"